İtalya’nın Serie A maçında Torino’nun Roma’ya karşı tahmini

Torino, Cuma günü Serie A maçında Roma’yı Stadio Olympico Gran Torino’ya götürüyor.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketimiz ve Torino — Roma maç istatistiklerimiz 1xbet turkey ve en son bahis oranlarında.

Torino

Torino, Ellas Verona maçında 0:1’lik başarıdan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Torino% 53’lük bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 11 gol attı. Torino için gol atan tek oyuncu Josip Brekalo’ydu (19′). Hellas Verona hedefe 10 isabet etti, bunlardan 5’i hedefe ulaştı.

Son zamanlarda, «Torino” nadiren 90 dakikayı tutmayı başaramıyor. Gerçek şu ki, Torino rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde 8 gol atarak gol atmasını engelleyemedi.

Rom

Önceki maçta Roma, Serie A maçında Venedik’le 1-1 berabere kaldı.

O maçta Roma, zamanın% 69’una sahipti ve 16’sı hedefe ulaşan 46 vuruşla kaleye çarptı. Eldor Shomurodov (76′) “Rom” için attı. Öte yandan Venedik, 2’si hedefe isabet eden hedefe 4 darbe indirdi. David Okereke, Venedik’e gol attı (1′).

Son altı karşılaşmada Roma’nın sadece 4 puan alarak gol sıkıntısı çektiğini belirtmek gerekir. Bu karşılaşmalarda jallorossi de rakiplerin toplam gol sayısının 7’ye eşit olduğunu gördü. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Bu maçta Roma, ligdeki son 3 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

19/01/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Torino’nun bunlardan 2’sini kazandığını, Roma’nın ise 4’ünü kazandığını ve 0 berabere kaldığını gösteriyor.

Bu dönemde aralarında 21 gol atıldı, bunlardan 10’u Torino ve 11’i Jallorossi’ydi. Maç başına ortalama gol sayısı 3,5 idi.

Bu kulüpler arasındaki önceki düello, Serie A’nın 14. günündeki maçta 28/11/2021 tarihinde gerçekleşti ve 1-0 «Roma» — «Torino» skoruyla sona erdi.

O maçta« Roma topu% 31’lik bir paya sahipti ve gole 2’si olmak üzere hedefe 10 vuruş yaptı. Topa vuran tek oyuncu Tammy Abraham’dı (32′).

Rakip Torino, hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Maç Danielle Chiffey tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Torino

Stefan Singo (ameliyat), Simone Zaza (lumbago), Bremer (ayak bileği problemleri), Alessandro Buonjorno (baldır kasının yaralanması) ve Mohamed Fares (çapraz bağın yırtılması) Torino’nun yöneticisi Ivan Yurich’e açık değildir.

Il Toro’nun bu maç için 3-4-2-1 sistemini seçmesi muhtemel, Etrit Berisha, Coffey Gigi, David Zima, Ricardo Rodriguez, Ola Ainu, Sasha Lukic, Samuel Ricci, K. Daniel Ansaldi, Dennis Praet, Josip Brekalo ve Andrea Belotti’yi serbest bırakması muhtemel.

Takım Haberleri: Roma

Ekibin neredeyse tamamı sayesinde, “Roma” nın patronu Jose Mourinho’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Heinrich Mkhitaryan (hamstring yaralanması) bu oyunu kaçıracak.

Bizim bakış açımıza göre, Jallorossi’nin 3-4-2-1’lik bir şemaya göre oynaması muhtemeldir: Rui Patricio, Maraş Cumbulla, Chris Smalling, Roger Ibáñez, A. Maitland Niles, Sergio Oliveira, Jordan Vereta, Matias Vina, Lorenzo Pellegrini, Carles Perez ve Tammy Abraham.

⚡ Tahmin

Torino’nun, galibiyet maçında kendisinin gol atabileceğini düşündüğümüz Roma’ya gol atmak için iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda «Roma” lehine 0:1 farkla çok rekabetçi bir karşılaşma öngörüyoruz.

Bu iyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: