İzlanda-Almanya Dünya Kupası elemelerinin tahmini

Her iki takımın taraftarları, İzlanda’nın Almanya ile buluştuğu Çarşamba günü yapılması planlanan Avrupa Dünya Kupası elemelerini bekliyorlar .

Bonus 1xbet İzlanda — Almanya maçına ilişkin tüm tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı tarafından oluşturulan anketler (en iyi maç oranları dahil) gösterilmektedir.

İzlanda

İzlanda, Dünya Kupası 2: 2 elemelerinin ardından Kuzey Makedonya’ya karşı Avrupa berabere kaldığı bu maça gidecek.

İzlanda bu maçta %44’lük bir topa sahip olmayı başardı ve 3 golle 9 gol attı. İzlanda için goller Brignard Ingi Bjarnason (78 ‘) ve Gujonsen (84’) tarafından atıldı. Öte yandan Kuzey Makedonya’nın golünde 19 atış vardı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Darko Velkowski (11′) ve Alioski (54’) kendilerini Kuzey Makedonya için ayırdılar.

Son zamanlarda İzlanda sık sık aşağı düşmedi. Gerçekler, İzlanda’nın rakibinin önceki karşılaşmalarının 6’sından 5’inde gol atmasını engelleyemediğini ve yolda 9 gol attığını gösteriyor.

Almanya

Almanya, Dünya Kupası elemeleri 6: 0’dan sonra bu oyuna girdi-Avrupa, önceki maçında Ermenistan’a karşı yenilgiyle kazandı.

O maçta Almanya %76’lık bir topa sahip olmayı başardı ve 12 isabetle 23 gol attı. Almanya milli takımı için Serge Gnabri (6 ‘, 15’), Marco Reus (35 ‘), Timo Werner (45’), Jonas Hofmann (52 ‘) ve Karim Adeyemi (91’) golleri attı. Ermenistan milli takımının 3 golü var, 1 golü de var.

İstatistikler bunu söylüyor ve Almanya son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplamda 8 gol yedi. Savunmada Almanya’nın ortadan kaldırılması gereken bazı zayıf noktaları var. Elbette, bu maçta da böyle bir eğilim gelişmeyecek.

Yüz yüze

Bu kulüpler arasında daha önceki bir toplantı, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 1. günü maçında 25.03.2021 tarihinde yapıldı ve skor 3-0’lık skorla sona erdi.

O sırada Almanya’nın yüzde 81’i topa sahipti ve 15’i kaleye çarptı, 5’i hedefe çarptı. Goller Leon Goretzka (3 ‘), Kay Haverz (7’) ve İlkay Gündoğan (56‘) tarafından atıldı.

Öte yandan İzlanda, 2’si hedefe isabet eden 8 golle karşı karşıya kaldı. Maçı Srjan Jovanovic değerlendirdi.

💡 Tahmin

İzlanda’nın bu Alman milli takımının savunmasını geçebileceğini tahmin ediyoruz, ancak yenilgiden kaçınmak için tek bir gol yeterli olmayabilir.

Böylece oyunun sonunda 1-2 Almanya için kazanan bir skor öngörüyoruz. Bunun nasıl gelişeceğini dört gözle bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: