Jamaika’nın Dünya Kupası elemelerinde Honduras’a karşı tahmini

Honduras Perşembe günü, Kuzey ve Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Jamaika ile olan maçına kadar geçen süre azaldıkça yürürlüğe girecek.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Jamaika — Honduras istatistiklerimiz için, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere betin bonus kodu geçin.

Jamaika

Jamaika, Dünya Kupası elemelerinde Kanada’ya karşı bir önceki maçta 4-0 yenilgisinden sonra zafer yoluna dönmeyi umuyor.

Son oyunlarda Jamaika’nın etkileyici saldırı istatistikleri yoktu. “Gol atma” rakamları, son 6 maçta sadece 4 rakibe eşittir. Bu karşılaşmalarda Jamaika’ya karşı 14 gol atıldı. Bununla birlikte, böyle bir resmin bir sonraki oyunda da devam etmesi gerekmez.

Honduras

Dünya Kupası elemelerinde Meksika ile yapılan son maçta yenilginin ardından Honduras ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Honduras son 6 maçtan 6’sında gol attı ve rakiplerinin toplamda 11 gol atmasına izin verdi. Savunmada Honduras’ın ele alınması gereken bazı zayıf noktaları vardır.

⚡ Tahmin

Bu maçta Honduras, Jamaika takımının kalesine gol atabiliyor, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacak.

Her iki takımın da topa vuracağını düşünüyoruz, bu da mola düdüğü çaldığında Jamaika’nın 2-1’lik bir skorla kazanmasına neden oluyor. Maçın çok rekabetçi olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: