Jürgen Klopp: City, Liverpool’un yaralanmaları nedeniyle Premier lig’i kazanamadı

Liverpool yöneticisi Jürgen Klopp, Manchester City’nin takımının yaralanma kriziyle uğraşmak zorunda kaldıklarında bu sezon Premier lig’i kazanamayacağını söyledi 1xbet bonus kodu.Klopp'un Liverpool takımı, geçen sezon Premier league'i kazandıklarında man City'nin önünde 18 sayı bitirdi.

Klopp’un Liverpool takımı, geçen sezon Premier league’i kazandıklarında man City’nin önünde 18 sayı bitirdi.

Etkili Merkez savunucuları Virgil Van Dijk ve Joe Gomez, diz yaralanmaları nedeniyle sezonun çoğunu kaçırdı.

Diğer oyun kurucu Joel Matip, orta saha oyuncuları Fabinho ve Jordan Henderson ve yeni oyuncu Diogo Hota da kampanyanın çoğunu kaçıranlar arasındaydı.

Klopp,» yaralanmalarımız nedeniyle şampiyon olmak için o yıl değildi ” dedi.

“Şans yok-kimse için.

« Ne kadar iyi olursa olsun, City’nin üç orta saha oyuncusu varsa, hayır [Ligi kazanmayacaklar]. Üç orta orta saha oyuncusu [Manchester] United, hayır.

«Biraz geri kazandık, zorlukları kabul ettik ve elimizden gelenin en iyisini yaptık ve eğer Pazar günü kazanırsak ve Şampiyonlar Ligi’ne girersek, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.»

Noel’de masanın lideri olmasına rağmen, yaralanmaların sonuçları sonunda Klopp’un tarafını aştı.

Ancak, dokuz maçta yedi galibiyet kazanarak normale döndüler, bu da Pazar günü Crystal Palace ile final maçlarını kazanırlarsa Şampiyonlar Ligi’ne hak kazanmaları gerektiği anlamına geliyor.

Geçen sezon şampiyonluk kampanyası sırasında Klopp, oyuncularını «canavarlar»olarak nitelendirdi.

“Açıkçası, çocuklar böyle bir karakter göstermediyse böyle bir duruma gelmeyecektik. Çok özel bir karaktere sahipler ” diye ekledi.

“Çocuklar bunu milyonlarca kez kanıtladılar ve bir şeyler ters giderse zihniyetleri ya da karakterleriyle ilgili değil.

«Zor dönemlerden geçerek, bir birim olarak daha güçlü olursunuz ve bu süre zarfında dikkatimizi dağıtmadık. Aramızda hiçbir şey olmadı.

«Evet, kendi anlarımız vardı, oyuncular en iyi durumda değildi ve en iyi ruh halinde değildi. İyi bir ruh halinde değildim, ama her zaman bir arada kalmanın bir yolunu bulduk.

«Birbirimizi hiç suçlamadık, birbirimize işaret etmedik ve« bu senin yüzünden ya da senin yüzünden »demedik.

Yani, Pazar günü ne olursa olsun, bizi bu duruma getirmek için bir çıkış yolu bulduk. »

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: