Juventus Tahmini — Sampdoria, Serie A, İtalya

Sampdoria Pazar günü Allianz stadyumu’nu ziyaret edecek ve Juventus ile Serie A maçının yapılacağı yer olacak .

Juventus vs Sampdoria maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız son maç için oranlar dahil olmak üzere 1xbet bonus kodu indir’de gösterilmiştir.

Juventus

Juventus, önceki skoruna devam ederek, Serie A 2-3’ü Spezia’ya karşı kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Juventus topu %60’a sahipti ve 9’u hedefe isabet eden 26 vuruş yaptı. Juventus’un golleri Musa keen (28 dakika), Federico Chiesa (66 dakika) ve Mattheis de ligt (72 dakika) tarafından atıldı. Spezia hedefe 10 darbe indirdi, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Emmanuel Gyasi (33′) ve Janis Antiste (49’) baharat için kendilerini ayırdılar.

Son oyunlarda Juventus nadiren savunma gücü gösterdi. Gerçek şu ki Juventus, rakibinin önceki 6 maçının 5’inde 8 gol atmasını engelleyemedi. Ancak bu desen bu oyuna aktarılamaz.

Sampdoria

Serie A’daki Napoli’nin son maçında yenilgiden sonra Sampdoria ve taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Sampdoria %47’lik bir topa sahipti ve 5 golle 13 gol attı. Napoli, hedefe 17 vuruş yaptı, 9’u hedefe çarptı. Victor Osimchen (10′, 50′), Fabian Ruiz (39‘) ve Peter Zielinski (59’) «Napoli»için kendilerini ayırdılar.

Sampdoria’nın oyuncusu Roberto D’aversa, son altı maçında saldırılarını 8 kez gole çevirdi. Aynı karşılaşmalarda kaçırdıkları gol sayısı 9’a ulaşıyor.

↔ ️ Yüz yüze

29.12.2018 tarihinden önceki son tam zamanlı karşılaşmaların gözden geçirilmesi bize Juventus’un bunlardan 5’ini, Sampdoria’nın 1’ini kazandığını ve çekiliş sayısının 0’a eşit kaldığını söylüyor.

Bu maçlarda her iki takım da Juventus’un 11’i, Bluzerkyati’nin 4’ü olmak üzere 15 gol attı. Bu maç başına ortalama 2,5 gol.

Ligin bu takımlar arasındaki önceki maçı, Serie A maçının 20. günü olan 30.01.2021 idi ve skor Juventus tarafından 0: 2 skorla sona erdi .

O gün Sampdoria topun sahipliğinin %38’ini gerçekleştirdi ve hedefe 6 vuruş yaptı, 1 top hedefe çarptı.

Rakibine göre Juventus, hedefe 3 isabetle 9 gol attı. Federico Chiesa (20 ‘) ve Aaron Ramsey (91′) kendilerini ayırt ettiler. Hakem Michael Fabbri tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Juventus

Cayo Jorge (Kas problemleri) ve Arthur (cerrahi) Juventus’un yöneticisi Massimiliano Allegri için mevcut olmayacaktır.

Takım haberleri: Sampdoria

Sampdoria’nın menajeri Roberto D’aversa bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Ronaldo Vieira (iki başlı uyluk yaralanması), Mohamed Ikhattaren (bilinmeyen yaralanma), Valerio verre (Kas problemleri) ve Manolo Gabbiadini (ayak bileği yaralanması) bu oyunu kaçıracaklar.

💡 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda Sampdoria’nın bu Juventus takımına gol atabilmesi gerektiğini düşünüyoruz, ancak belki de onlara atacakları kadar fazla olmayacak.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Juventus için 2-1’lik bir galibiyetle yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz. O-meli var olmak iyi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: