Juventus — Zenit Saint Petersburg maçının tahmini

Salı günü Şampiyonlar Ligi maçlarının programında Juventus, St. Petersburg’dan Zenit’le mücadele edecek.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Juventus — Zenith St. Petersburg maç istatistiklerimizi görmek için, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus girişine geçin.

Juventus

Juventus, Serie A 2-1’deki yenilgiden sonra Ellas Verona’ya karşı önceki maçında daha iyi bir sonuç elde etmeyi bekleyecek.

O maçta Juventus topu% 54, hedefe 4 vuruşla 15 vuruş yaptı. Juventus protokolündeki tek oyuncu Weston MckEnney (80 ‘) idi. Ellas Verona’nın kaleye 12 vuruşu vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Giovanni Simeone (10 ‘, 14’) «Ellas Verona» için kendini ayırdı.

Juventus sürekli puan topladı ve son 6 maçında her oynadığında golü vurdu.

Bu süre zarfında toplam 6’yı belirttiler, ancak toplam 5’i kaçırdılar. Bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip edemeyeceğini göreceğiz.

Zenit Saint Petersburg

St. Petersburg’dan Zenith, son maçında Moskova Dynamo’ya karşı Premier Lig’i 4-1 kazandıktan sonra düelloya gitti.

Bu oyunda St. Petersburg’dan Zenith, topa sahip olma oranının% 60’ını ve hedefe 14 vuruşunu gerçekleştirirken, hedefe 7 vuruş gerçekleştirdi. St. Petersburg’dan Zenith için goller Claudinho (8 dakika), Wendel (66 dakika), Artem Dzyuba (69 dakika) ve Yaroslav Rakitskiy (85 dakika) tarafından atıldı. Rakibin lehine, Moskova Dinamosu hedefe 15 atış yaptı, hedefe 6 vuruş yaptı. Daniel Fomin (56 ‘) Moskova Dinamosu için kendini ayırdı.

Formlarına baktığımızda St. Petersburg’dan Zenith, son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımların toplam 7 gol atmasına neden oldu. St. Petersburg’dan Zenith’in arkasında gerçekten güvende olabilirdi.

Yüz yüze

Bu ikisinin katılımıyla ligin son maçı 20.10.2021 Şampiyonlar Ligi’nin üçüncü maçı oldu ve Juventus 0: 1’lik Zenith skoruyla sona erdi.

O sırada Zenith’in topun% 42’si topa sahipti ve hedefte 12 atış vardı, bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Juventus, hedefte 11 vuruş gerçekleştirdi ve bunlardan ikisi hedefe çarptı. Dejan Kulusewski (86 ‘) golcü oldu. Hakem Sandro Scherer tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Juventus

Daniele Rugani (karın gribi), Federico Chiesa (kas yorgunluğu), Mattia de Shillo (diz problemleri), Aaron Ramsey (kas yorgunluğu) ve Musa Keene (kas yorgunluğu) Juventus antrenörü Massimiliano Allegri için oynayamayacaklar.

Takım haberleri: Zenit St. Petersburg

Zenita teknik direktörü Sergey Semak, gruptan seçim yapmak için yaralanma olmaması nedeniyle bu oyuna girmekten korkmuyor.

🔮 Tahmin

Tahminimize göre Juventus, St. Petersburg’dan Zenit’le karşılaştıklarında kendi golünü atmak için onunla yüzleşecek bir kereden fazla gol atma şansı yaratabilir.

Bu yüzden ana oyunda Juventus için oldukça rahat bir 2-0 fark görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: