Kadınlar Avrupa Şampiyonası maçında Fransa’ya karşı İtalya’ya karşı tahmin

Fransa’nın İtalya ile buluştuğu Pazar günü yapılması planlanan kadın Avro’nun beklentisi neredeyse sona erdi.

Fransa – İtalya maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Fransa

Fransa, WC Bayanlar eleme turnuvasında 1-0 başarısının ardından başka bir galibiyet için çaba gösterecek. – Avrupa’ya karşı Slovenya.

Fransa, son 6 maçında rakiplerinin kalesine 27 gol atarak son zamanlarda sürekli savunma yapıyor. Bu maçlarda Fransa da kendi kalesine 1 gol attı. Bununla birlikte, böyle bir resim mutlaka bir sonraki oyunda da geçerli olmayacaktır.

İtalya

İtalya, Avrupa Kadınlar Dünya Kupası elemelerinin önceki maçında İsviçre’yi (0:1) yendikten sonra bu toplantıya gelecek ve İsviçre’deki bir önceki maçında 0: 1’lik bir skorla kazanacak.

İtalya’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta etkili karşılaşmalara yöneldiğini gösteren goller, maç başına ortalama 4 gol olmak üzere 24 kez kaydedildi. Rakipler bu gollerden 2’sini atmayı başardılar.

💡 Tahmin

Elbette, İtalya’nın burada kazanmak için gerekli tüm niteliklere sahip olan Fransa takımına karşı gol atması hiç de kolay olmayacak gibi görünüyor.

Yargıcın son düdüğünden sonra Fransa’nın zaferinin ikna edici olacağını düşünüyoruz — 3-0.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: