Kamerun vs Etiyopya maçının tahmini

Perşembe günü Afrika Uluslar Kupası programında Kamerun ve Etiyopya ile buluşacağız.

Kamerun — Etiyopya maçıyla ilgili tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için betin bonus kodu indir’e gidin (en iyi bahis oranları dahil).

İçindekiler
  1. Kamerun
  2. Etiyopya
  3. Tahmin

Kamerun

Kamerun, önceki sonucunu takiben, Burkina Faso’yu Afrika Uluslar Kupası’nda 2-1’lik bir skorla yendikten sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Bu oyunda Kamerun, topun% 60’ını elinde tutmayı başardı ve 14 tanesi hedefe doğru, 4’ü hedefe doğru ilerledi. Kamerun’un golü Aboubakar (40 dakika, 45 dakika) idi. Burkina Faso hedefe 11 darbe indirdi, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Gustavo Sangaré (24′) Burkina Faso’ya karşı attı.

Kamerun’un puanlama konusunda hiçbir problemi yoktu, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında hedefi vurdular.

Bu süre zarfında 12 puan aldılar ve toplam 4’ü kaçırdılar.

Etiyopya

Afrika Uluslar Kupası’ndaki Green Cape Adaları’na karşı son maçında kaybettikten sonra, Etiyopya ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta, Etiyopya topun% 43’ünü elde etti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Cape Verde adası hedefe 11 darbe indirdi, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Tavares (45′) Green Cape Island takımının golcüsü oldu.

Etiyopya’yı kapsayan son 6 maçtan 5’inde rakip takımlarla aralarında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1,83’tür ve Etiyopya için ortalama gol sayısı 0,67’dir. Bununla birlikte, böyle bir desen mutlaka bu oyunda devam etmeyecektir.

Tahmin

Görünüşe göre Etiyopya’nın, muhtemelen bu maçın şartlarını gerçekten dikte edecek olan Kamerunlu takıma karşı gol atmak için tüm güçlerini göstermesi gerekecek.

Maçın 90. dakikasında Kamerun’un 3-0’lık bir skorla kazanacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: