Katar vs ABD maç tahmini, Altın kupa

Perşembe günü Katar ve ABD arasındaki Altın kupa için büyük bir yarı final maçı bekliyoruz. Her ikisinin de bu aşamaya geldikleri ve beraberlik kazanan tarafın ödülünün finale çıktığı göz önüne alındığında, bu gerçekten iyi bir oyun olmalı.

Tüm Katar — ABD maç tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (en iyi bahis oranları dahil) görmek için 1xbet bonus nasıl kullanılır gidin.

Katar

Katar, önceki sonucuyla cesaretlendirdi, El Salvador’a karşı 3: 2 altın Kupası’nın başarısından sonra aynı şeyi umuyor.

Katar’ın skorla ilgili bir sorunu yoktu, son 6 maçında yüzde yüz gol attı.

Bu dönemde 14 gol atmayı başarırken, attığı gol sayısı 5’e ulaştı. Tabii ki, bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyecek.

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, önceki oyunlarında jamaika’nın tutulmasıyla Altın kupada 1-0 kazandıktan sonra maça girecek.

Amerika Birleşik Devletleri savunma biriminin başarılı performansları dizisi, kaçırdıkları gol sayısını, önceki 6 karşılaşmalarından 3’e çıkardı. Aynı dönemde kendi forvet başardı gol 14 gol.

Takım haberleri: Katar

Katar patronu Felix Sánchez Bass, bu maç için tamamen sağlıklı bir takımla gelen fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

📰 Takım haberleri: ABD

ABD Milli Takımı patronu Gregg Berhalter, bu maçtan önce herhangi bir sağlık sorununa sahip değil, sakatlığı olmadığı için.

⚡ Tahmin

Katar’ın bu Amerikan biriminin savunmasını kırmayı başaracağına dair bir his var, ancak bir hedef muhtemelen yeterli olmayacak.

Her iki takıma da 90 dakika içinde 1: 2’lik bir skorla ABD’ye karşı bir maçta puan vermelerini tavsiye ediyoruz. Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: