Kazakistan — Ukrayna maçının tahmini, Dünya Şampiyonası

Çarşamba günü Dünya Kupası elemeleri. Avrupa programında Kazakistan Ukrayna ile buluşacak .

Kazakistan ve Ukrayna’daki tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet promosyon kodu gidin.

Kazakistan

Kazakistan, Kuzey Makedonya’nın son yenilgisinin ardından dostluk maçlarında 4-0’lık skorla sonucun iyileşmesini bekleyecek.

Son zamanlarda Kazakistan gerçekten savaşmak zorunda kaldı. Rekorları, son 6 maçında rakip takımlara karşı sadece 3 gol attı. Bu maçlarda Kazakistan da attığı gol sayısının 12’ye ulaştığını gördü.

Ukrayna

İngiltere’den Euro 2020’ye yapılan son yenilgiden sonra Ukrayna ve taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Ukrayna’nın %49’luk bir topa sahip olduğu ve 7’sinin gole attığı gol, 2’sinin de kaleye çarptığı görüldü. Öte yandan İngiltere’nin golünde 10 atış vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Harry Kane (4 ‘, 50’), Harry Maguire (46 ‘) ve Jordan Henderson (63’) İngiltere milli takımı için gol attılar.

Ukrayna’nın katılımıyla önceki 6 maçtan 5’inde üç veya daha fazla gol atıldı. Bu süre zarfında oyun başına atılan ortalama gol sayısı 3,33 iken, Ukrayna tarafından atılan ortalama gol sayısı 1,67’dir. Bununla birlikte, böyle bir eğilim mutlaka bu oyuna aktarılmayacaktır.

↔ ️ Yüz yüze

Bu takımlar arasındaki son karşılaşma, Ukrayna’nın 1-1’lik skoruyla sona eren 31.03.2021 Avrupa Dünya Kupası elemeleriydi.

O gün Ukrayna, topun sahipliğinin %71’ini ve 10’u hedefe isabet eden 28 vuruşunu gerçekleştirdi. Tablodaki tek oyuncu Roman Yaremchuk (20‘) idi.

Rakibi için Kazakistan, hedefe 5, hedefe 2 vuruş yaptı. Serikzhan Muzhikov’un hesabında (59 ‘). Hakem mathej jug tarafından teslim edildi.

Tahmin

Ukrayna, kendi golünü atması kolay olmayan Kazakistan’a karşı sıraya girdiklerinde ihtiyaç duydukları golleri gerçekten atmalıdır.

Hakem sürekli patladığında Ukrayna’nın oldukça rahat bir Zaferini 0: 2 skoruyla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: