Kıbrıs, Dünya Kupası elemelerinde Rusya’ya karşı

Kıbrıs, önümüzdeki Cumartesi günü Avrupa Kupası elemeleri maçında Rusya ile oynayacak.

Kıbrıs — Rusya maç öncesi anketimizin tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve maç öncesi anketimizi 1xbet promosyon kodu nasıl alınır (en iyi maç oranları dahil) okuyun.

Kıbrıs

Kıbrıs, Dünya Kupası 3-0 eleme maçlarından sonra Avrupa’nın Malta’ya karşı önceki maçında yenilgisini takiben burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

Bu oyunda Kıbrıs %26’lık topa sahipti, 4 gol denedi ve 3 gol attı. Malta hedefe 9 vuruş yaptı, 5 tanesi hedefe çarptı. Attard (44′, 54′) ve Mbong (46‘) Malta için kendilerini ayırdılar.

Kıbrıs’ın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol görüldü. Bu dönemde gol dağılımına göre ayrılırken rakip takımlar toplamda 6, Kıbrıs’ta ise 1 puan aldı. Bununla birlikte, böyle bir eğilim mutlaka burada devam etmeyecektir.

Rusya

Dünya Kupası elemelerinin son maçında Rusya, Avrupa ve Hırvatistan olmak üzere 0-0 berabere kaldı.

O maçta Rusya’nın topun %40’ına sahip olduğu, 8 gole çarptığı ve 3 gole çarptığı görüldü. Hırvatistan, 2’si hedefe isabet eden hedefe 15 vuruş yaptı.

Rusya’dan gelen grev ekibi, önceki 6 karşılaşmasında gol sıkıntısı yaşadı ve hayal kırıklığı yaratan bir sonuç kaydetti-sadece 4. Bu maçlarda Milli Takım da rakip takımların toplam gol sayısının 8’e eşit olduğunu gördü.

Yüz yüze

Şampiyonadaki bir önceki maç, 13.10.2019 tarihinde Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 8.maçında 0-5’lik skorla sona eren 8. maçında gerçekleştirildi : Kıbrıs Rusya. Hakem Srjan Jovanovic’ti.

✨ Tahmin

Bu oyunda, Rusya muhtemelen çok sayıda anı ve hedefe başarılı vuruşlar yaratabilecektir.

Aynı zamanda Kıbrıs’ın savunmalarını kırması zor olabilir, ancak bu çarpışma sırasında bir tanesini geri çektiklerini gerçekten görüyoruz.

Bu nedenle, yargıcın son düdüğü verdiğinde bunun Rusya için layık bir galibiyet puanı olacağını düşünüyoruz: 1: 3.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: