Konferanslar Ligi elemelerinde Karabağ’a karşı Aberdeen

Aberdeen Perşembe günü yeni bir meydan okuma ile karşı karşıya gelecek, çünkü konferansın Lig Elemeleri için Karabağ’a karşı hazırlanıyorlar .

1xbet bonus kodu Karabağ — Aberdeen maçıyla ilgili ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranlarımızı bulabilirsiniz.

Karabağ

Karabağ, bu maçta Başbakan Likasi’nin Zira’ya karşı 1: 1 berabere kalmasının ardından oynayacak.

Karabağ’ın katıldığı son 6 maçtan 6’sında maç başına üçten az gol atıldı. Bu dönemde topların tahsisine ilişkin olarak rakipleri toplamda 3, Karabağ’da ise 4 puan topladılar.

Aberdeen

Rate Rovers’in Lig Kupası çekilişindeki son maçında yenilginin ardından Aberdeen durumu düzeltmeye çalışacak.

Formlarına bakıldığında, Aberdeen son 6 maçının 5’inde gol atarken rakibinin toplam 8 gol atmasına izin verildi. Savunmada Aberdeen mükemmel olmaktan uzaktı. Bununla birlikte, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Takım haberleri: Karaba

Badavi Huseynov (yaralanma bilinmiyor) ve Elvin Cafarkuliyev (kalkaneus yaralanması) Karabağ yöneticisi Gurban Kurbanov’un arkasında yer almayacak.

Takım haberleri: Aberdeen

Neredeyse tam kadroya sahip olan Aberdeen antrenörü Stephen Glass’ın sadece tek fitness problemiyle başa çıkması gerekiyor. Michael Devlin (ayak bileği cerrahisi) burada oynamayacak.

✨ Tahmin

Aberdeen ve Karabağ’ın burada zorlu bir mücadele yürütmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu berabere bitebilirdi. Bu nedenle, oyunun sonunda 1: 1’lik bir skorla inatçı bir oyuna yöneliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: