Konferanslar Ligi’nde Inter Turku karşısında Dreet maçının tahmini

Konferanslar Ligi elemeleri Salı günü düzenlenen bu ilginç toplantıda Dreeta, Inter Turku ile mücadele edecek.

Drita Inter Turku maçı için tüm tahminleri, betin bonus kodu anketleri ve istatistikleri ve en son bahis oranlarını görün.

Drita

Inter Turku Drita’ya karşı önceki maçta 1-0 yenilginin ardından skoru iyileştirmeye çalışacak.

Önceki 6 maçta Dreeta»nın toplam 5 kez gol attığı belirtildi. Öte yandan, aynı zamanda kendilerine karşı atılan gol sayısı 7’dir.

Inter Turku

Inter Turku, bu karşılaşma öncesinde iyi bir şekilde hücum etti ve son 6 maçında 12 kez gol attı. Ancak bu, Inter-Turku’nun arkalarını biraz delip geçeceği gerçeğini ortadan kaldırmaz: Bu maçların 5’inde de gol attılar.

Takım haberleri: Drita

Drita’nın yöneticisi, çalışmaya hazır tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu oyundan önce herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yaşamadığı için minnettar olacaktır.

Takım Haberleri: İnter Turku

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Inter Turku patronu Miguel Grau, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Inter Turku’nun önemli bir galibiyet golü atması gereken Dreet’in takımını yenmekte zorlanacağına inanıyoruz.

Bunu göz önüne alırsak, bunun normal zamanlarda 1-0’lık bir skorla Drita’nın zaferiyle iyi bir savaş olacağını düşünüyoruz.

Cumartesiye daha çok var bu maç için.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: