Kosta Rika – Honduras maçının Dünya Kupası elemeleri kapsamında tahmini

Önümüzdeki Çarşamba günü Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemeleri maçında Kosta Rika, Honduras ile mücadeleye katılacak.

Devam edin 1xbet bonus nasıl kullanılır Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Kosta Rika – Honduras istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı görmek için.

Kosta Rika

Kosta Rika, 1: 0 Dünya Kupası elemelerinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor – Kuzey ve Kuzey Amerika son kez Kanada’ya yenildi.

Kosta Rika son zamanlarda iyi bir saldıran formda değil. Son altı maçta rakiplerine karşı sadece 4’lük »forvet” sayısı bulunuyor. Bu maçlarda Kosta Rika da sadece 5 puan aldıklarını gördü. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Honduras

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası eleme turnuvasında Panama’ya karşı önceki maçında yenildikten sonra Honduras, durumu daha iyi hale getirmeyi umuyor.

Honduras’tan gelen grev ekibi, son altı maçında gollerini özenle attı ve sadece 2’lik kötü bir getiri elde etti. Bu maçlarda Los Catrajos da toplamda 10 gol attı.

Tahmin

Kosta Rika’nın muhtemelen topa hakim olacağını ve iyi şanslarla ödüllendirileceğini düşünüyoruz.

Ancak Honduras’ın bir atılım yapması kolay olmayacak, ancak muhtemelen burada da gol atacağını düşünüyoruz.

Buna göre, ana oyunda Kosta Rika için oldukça rahat bir 3-1 galibiyet puanı görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: