Kosta Rika’nın Dünya Kupası elemelerinde ABD’ye karşı maçının tahmini

Perşembe günü Kosta Rika, Dünya Kupası elemelerinin bir sonraki maçında Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı mücadele edecek.

Kosta Rika – ABD maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketi 1xbet bonus, maç başına en son oranlarla birlikte sunulmaktadır.

Kosta Rika

Kosta Rika, Dünya Kupası elemelerinde El Salvador’u (1:2) yendikten sonra yeni bir galibiyet umuyor.

Son sonuçları, Kosta Rika’nın arka koruma görevlisinin muazzam bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Kosta Rika, son altı maçta rakiplerinin gollerine atılan gol sayısının 2’ye yükselmesiyle kendine güvenen kaldı. Bunu daha sonraya bırakalım, şimdi bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğine bakmalıyız.

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, Dünya Kupası elemelerinde 5-1 kazandıktan sonra ve son maçında Panama’yı yendikten sonra bu maça çıkacak.

ABD’li maçlarda en az bir takımın gol atmadığı eğilim, son maçlarda oldukça istikrarlı hale geldi. Son 6 maçı analiz edersek, bunun 5 kez gerçekleştiği ortaya çıkar. Bu karşılaşmalarda rakipler 3 gol, ABD ise 10 gol attı.

⚡ Tahmin

Amerika Birleşik Devletleri ve Kosta Rika, bu iki takımın çok az paylaştığı bu görünüşte iyi bir maçta gol atabilir.

Berabere kalmanın muhtemel olduğunu düşünüyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, bunun maçın sonunda 1-1’lik bir skorla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: