Kuzey İrlanda Şampiyonası’nda Glentoran vs Carrick Rangers maçının tahmini

Glentoran, Pazartesi günü Premier League maçında Oval’de Carrick Rangers’dan rakiplerini alacak.

Glentoran – Carrick Rangers maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri, maç başına en son oranlar dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu gösterilmiştir.

Glentoran

Glentoran, Ballymena United’la berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı (1:1).

Glentoran için gol atan tek oyuncu Jay Donnelly’di (55′). Ballymena United için Ryan Weide (49′) attı.

Önceki 6 maçta Mick Mcdermott’un Glentoran takımı hedefi toplam 8 kez vurdu ve maç başına ortalama gol sayısı 1,33 oldu.

Bu maçtan önce Glentoran, önceki 8 maçta Carrick Rangers Ligi’nde kaybetmedi. Onlara karşı oldukça uzun bir kazan-kazan serisi.

Carrick Rangers

Önceki maçta Carrick Rangers, Premier Lig’in bir parçası olarak Larn’la 1-1 berabere kaldı.

Carrick Rangers’ın tek golcüsü Matty Carson’dı (14′). Leigh Lynch (38′) Larn için kendini mükemmelleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Carrick Rangers, önceki 6 maçta 7 gol atarak rakiplerinin savunmasını sorunsuz bir şekilde kırdı. Bu, Carrick Rangers’ın aynı maçlardan 6’sında gol yedikten sonra savunmalarını da geliştirebileceği gerçeğini ortadan kaldırmaz. Bu ilgi çekici olsa da, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Kişisel toplantılar

Carrick Rangers takımının son karşılaşmalarını 14/02/2020’den itibaren analiz edersek, bu karşılaşmaların Carrick Rangers takımı için başarısız olduğu sonucuna varabiliriz. Tek bir galibiyet elde edemediler, oysa Glentoran onlardan daha güçlüydü ve bu maçların% 83’ünü kazandı.

Bu maçlarda toplamda 18 gol atıldı, bunlardan 18’i «Glentoran» ve 0’ı «Gers» idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Premier Lig maçının 18. gününde 11/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve Glentoran’ın (Carrick Rangers) 0-3’lük skoruyla sona erdi. Yargıç Keith Kennedy idi.

Takım Haberleri: Glentoran

Glentoran’ın menajeri Mick Mcdermott, seçebileceği tamamen sağlıklı bir gruba sahip olduğu için bu maç için herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Carrick Rangers

Ekibin neredeyse tamamı boyunca, Carrick Rangers’ın patronu Stuart King’in fiziksel formla ilgili tek bir problemle yüzleşmesi gerekecek. Lee Mcnulty (ayak bileği yaralanması) burada oynamayacak.

⚡ Tahmin

Görünüşe göre Carrick Rangers, Glentoran’ın büyük bir galibiyet kazanması muhtemel olan ve aynı zamanda bir gol atması muhtemel olan takımına karşı golün önüne geçme görevini yerine getiremeyecek gibi görünüyor.

90 dakika sonra Glentoran’ın 3-0’lık galibiyetini kesin olarak görebiliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: