La Liga maçında Valencia-Alaves

Cuma günü Mestaglia stadyumu’ndaki La Liga maçında valensiya’nın ev takımı rakibi Alaves ile oynayacak .

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Valencia — Alaves maç istatistiklerimiz 1xbetten ortağımızın web sitesinde bulunabilir (en iyi maç oranları dahil).

Valencia

Valencia bu maçta La Liga’da Granada’ya karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

Bu maçta Valencia %53’lük bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 18 gol attı. Valencia için gol atan tek oyuncu Carlos Soler (88′) idi. Granada hedefe 8 atış yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Luis Suarez (16‘) «Granada»için kendini ayırdı.

Son sonuçları, valensiya’nın arka bahçesindeki her şeyin plana göre gittiğini gösteriyor. Valencia rakibine çok az şey verdi ve son altı karşılaşmada kendi taraflarından atılan toplam gol sayısını 3’e çıkardı.

Geçmiş formlarına bakarsanız, Valencia:

Alaves Ligi’nde son 5 maçında kaybetmedik.
ligdeki son 3 maçında Alaves’i yenemedik.
önceki 3 lig maçında evinde kaybetmedik.

Alaves

La Liga’daki Mallorca’ya karşı önceki oyunlarında yenildikten sonra, Alaves ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru umuyorlar.

O maçta Alaves’in topa sahip olmasının yüzde 48’i vardı, hedefe 9 vuruş yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Öte yandan RCD Mallorca ekibi, 2’si hedefe isabet eden gole 12 vuruş yaptı. Fernando Niño (80‘) «Mallorca»için kendini ayırdı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Alaves son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakibinin sadece 10 gol atmasına izin verdi. Savunmada Alaves mükemmel olmaktan uzaktı. Bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmayacağını görmek ilginç olacaktır.

Bu durumda Alaves, ligin önceki 8 maçında deplasmanda onlarla oynadıklarında valencia’ya karşı galip gelmedi. Çok kötü sonuç.

↔ ️ Yüz yüze

01.05.2019’dan itibaren geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının analizi, Valensiya’nın bunlardan 2’sini kazandığını, Alaves’in 1 olduğunu ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu oyunlarda 18 gol atıldı, bunlardan 10’u Los che ve Babasorros olmak üzere 8 gol attı. Bu maç başına ortalama 3 gol.

Aralarındaki son maç, 24.04.2021 La Liga maçının 32. günüydü ve Valencia 1-1 Alaves skoruyla sona erdi.

O gün valensiya %53’lük bir topa sahip olmayı başardı ve 9 gol attı, bunlardan 2’si golün önüne geçti. Jose Guy’ın hesabında (89 ‘).

Öte yandan Alaves, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. John Guidetti (84 ‘) kendini ayırdı. Guillermo cuadra Fernandez’in maçına hükmetti.

Takım haberleri: Valencia

Valencia teknik direktörü José Bordalas, takımın kompozisyonu tamamen sağlıklı olduğu için bu maçtan önce endişelenecek bir şeyi olmadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Alaves

Alaves’in patronu Javier Kallech’in yaralanmaması nedeniyle, Alaves’in patronu bu maçta onu bilgilendirmek için fiziksel uygunluk konusunda hiçbir endişesi yok.

💡 Tahmin

Alaves’in bu Valencia takımına karşı gol atmanın zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da avantaj sağlayacağını düşünüyoruz.

Bu yüzden bu oyunun sonunda Valencia galibiyetiyle 1-0’lık bir skorla iyi bir mücadele seçtik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: