Las Palmas vs Leganes maçının İspanya La Liga 2’deki tahmini

Leganes, Pazartesi günü UD Las Palmas takımıyla La Liga 2 maçında Estadio de Gran Canaria’ya konuk olacak.

UD Las Palmas – Leganes maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri 1xbet bonus kodu ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

UD Las Palmas

UD Las Palmas, Real Valladolid’i La Liga 2 maçında 0:1’lik skorla yenmesinin ardından yeni bir galibiyet hedefleyecek.

Bu maçta Las Palmas’ın yüzde 53’lük bir topa sahip olduğu ve 6’sı hedefe ulaşan 12 vuruşla hedefe ulaştı. Las Palmas OUD için Armando Sadica’yı (61′) attı. Real Valladolid hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Garcia Pimienta’nın Las Palmas’ının Oud’u, önceki altı karşılaşmada 5 kez gol atmayı başardı. Aynı zamanda kaçırılan top sayısı 9’dur.

Leganes

Leganes, geçtiğimiz turda La Liga 2 maçında Sporting Gijon ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Leganes% 68’lik bir topa sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Leganes için Ruben Pardo attı (52′). Sporting de Gijón hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Sporting Gijon’a Jose Luis Rodriguez (38′) attı.

Leganes son altı maçta 10 gol attı. Bu maçların her birinde Leganes gol atmayı başardı. Bu süre zarfında rakipler 5 gol attı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Bu maçtan önce Leganes, şampiyonanın önceki üç deplasman maçında kazanamadı.

Kişisel toplantılar

26/04/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, OUD Las Palmas’ın bu maçlardan 1’ini, Leganes’in ise 4’ünü kazandığını ve 1 beraberlik aldığını gösteriyor.

Bu maçlarda 14 gol atıldı, bunlardan 3’ü Las Palmas ve 11’i Leganes oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Bu takımların katılımıyla ligde bir önceki karşılaşma, La Liga 2’nin 18. maç günü maçında 28/11/2021 tarihinde gerçekleşti ve 4-1 UD Las Palmas skoruyla sona erdi.

O gün Leganes, zamanın% 40’ına sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Goller Borja Garces (44′), Lazarus Rangelovic (68′) ve Sabine Merino (89′) tarafından atıldı.

OUD Las Palmas, hedeften 10’unu vurdu ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Sergey Cardona (30′ Kendi golü) ve Honatan Viera (85′) gol attılar. Yargıç: Ruben Avalos Barrera.

Takım Haberleri: UD Las Palmas

Enzo Loyodis (omuz yaralanması) ve Peuginho (pubit), Las Palmas’ın OUD patronu Garcia Pimienta’ya açık değildir.

Takım haberleri: Leganes

Leganes’in yöneticisi Mehdi Nafti şu anda takımın kadrosunun azalmasıyla yetinmek zorunda kalıyor. Luis Perea (sertlik), Bruno Gonzalez (menisküs hasarı), Sergey Palencia (diz problemleri) ve Fede Vico (çapraz bağ kopması) takımın listesine girmeyecek isimlerdir. Seyduba Cissé, diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamayacak.

💡 Tahmin

Her şeyi dikkate alırsak, Leganes’in Las Palmas’a en az bir gol atması gereken golü atmak için çok uğraşması gerekecek.

Bu nedenle UD Las Palmas’ın galibiyetine karşı iyi bir mücadele öngörüyoruz, maç sonuçlarına göre 1-0’lık bir skorla.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: