Lazio maçının İtalya Serie A’da Venedik’e karşı tahmini

Serie A maçında Stadio Olimpico di Roma’ya Pazartesi günü Lazio ev sahipleriyle Venedik konukları olarak katılacak.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Lazio — Venedik maç istatistiklerimiz 1xbet bonus nasıl kullanılır (maç başına en iyi oranlar dahil) bulunabilir.

Lazio

Lazio, Serie A’daki Cagliari maçında 0:3 yenilgisinden sonra başka bir galibiyet için mücadele edecek.

O maçta Lazio, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 13 gol attı. Lazio için Ciro Immobile (19′), Luis Alberto (42′) ve Felipe Anderson (62′) puan aldı. Öte yandan Cagliari, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 16 vuruş yaptı.

Lazio, son 6 maçının her birinde gol atarak gol atmayı bırakmadı.

Bu dönemde 11 gol attılar, sadece 7 gol attılar.

Bu maçtan önce Lazio, son 4 maçında Venedik’le ligde kaybetmedi.

Venedik

Serie A’daki Sassuolo’ya karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Venedik ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Venedik 45’lik bir topa sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Venedik için gol atan tek oyuncu Thomas Henry’ydi (34′). Öte yandan Sassuolo hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 10’u hedefe çarptı. Sassuolo için Giacomo Raspadori (2′), Domenico Berardi (17′, 71′) ve Gianluca Scamacca (29′) puan aldı.

Bu karşılaşmadan önce Venedik, önceki 6 maçta 6 gol atarak rakiplerinin savunmasını sorunsuz bir şekilde açtı. Bu, Venedik’in arkadan biraz sızdığı gerçeğini ortadan kaldırmaz: Bu maçların 6’sında da gol attı. Bununla birlikte, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

21/03/1999’dan itibaren son maçlarına baktığımızda Lazio’nun bunlardan 4’ünü, Venedik’i 1 kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda bu maçlarda 19 gol atıldı, bunlardan 12’si biancocheles ve 7’si arancionerverdi tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,17’dir.

Bu takımlar arasındaki ligde bir önceki maç, Serie A’nın 19. günündeki maçında 22/12/2021’de final skorunun Venezuela 1-3 Lazio olduğu sırada gerçekleşti.

O maçta Venedik, zamanın% 47’sine sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Francesco Forte (30′) idi.

Lazio, hedefe 7, 4’ü de hedefe doğru yedi vuruş yaptı. Pedro (3′), Francesco Acherbi (48′) ve Luis Alberto (95′) puan aldı. Maç Fabio Maresca tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Lazio

Patrick Dzichek (kalp hastalığı) ve Danilo Cataldi (kas problemleri) Lazio ile maça katılamayacaklar, menajer Maurizio Sarri. Adam Marushic diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Takım haberleri: Venedik

Venedik yöneticisi Paolo Zanetti şu anda takımın kadrosunun azalmasıyla yetinmek zorunda kalıyor. Dennis Johnson (bilinmeyen yaralanma), Dor Peretz (bilinmeyen yaralanma), Sergio Romero (bilinmeyen yaralanma), Michael Cuisan (kas problemleri) ve Luka Leszerini (diz kapağının yırtılması) maça katılamazlar. Mattia Aramu, diskalifiye olması nedeniyle bu maça katılamayacak.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Venedik kesinlikle Lazio kalesine gol atabiliyor, ancak bu muhtemelen yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacak.

Tahminimiz, yargıcın son düdüğünden sonra Lazio lehine 2-1’lik bir skorla sona erecek gergin bir düellodur. Bu maçın nasıl geçeceğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: