Legia Varşova – Slavia Prag maçının tahmini

Slavia Prag, Perşembe günü Varşova Lehi’ne karşı Avrupa Ligi elemelerine yaklaşırken, Perşembe günü görevine geri dönecek .

Lehi Varşova-Slavia Prag maçıyla ilgili tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ortağımızın web sitesinde bulunabilir (en iyi bahis oranları dahil).

Lehi Varşova

Legia Varşova, Slavia Prag’a karşı Avrupa Ligi elemelerinin 2-2 berabere kalmasının ardından bu maça hazırlanıyor.

Varşova Lehi için golcüler Mahir Emreli (20 ‘) ve Josip Juranovic (37’) idi. Alexander Bach (33′) ve Lukas Masopust (45’) «Slavia Prag»için kendilerini ayırdılar.

Lehi Varşova ekibi Cheslav Mikhnevich, son altı çıkışında toplamda 7 kez net gol attı. Bu oyunlarda kaçırdıkları karşılaştırmalı gol sayısı 7’dir.

Slavia Prag

Slavia Prag, bir önceki maçında banik Ostrava’yı gölgede bırakan ilk ligde 4-0 kazandıktan sonra karşılaşmaya çıktı.

Slavia Prag için goller Stanislav Tekl (31 dakika), Daniel Samek (45 dakika), Ondrej Lingr (51 dakika) ve Ondrej Kudela (66 dakika) tarafından atıldı.

Jindrich Trpiszowski’nin Slavia Praha takımı son altı maçta toplam 12 gol attı. Aynı dönemde kaçırdıkları gollerin toplamı 5’tir.

Takım haberleri: Lehi Varşova

Varşova’nın Legia patronu Cheslaw Mikhnevich, bu maç öncesinde, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Slavia Prag

Slavia Praha’nın patronu Jindrich Trpiszowski şu anda oyuncuların zindeliğinden endişe duyuyor. Lukas Masopust (kas travması), Peter Шевчик (ayak bileği burkulması), Yang Кучта (cerrahi renal taş), Peter Олаинка (travma ayak bileği), Michael Крменчик (kas travması), David Kış (travma ayak bileği), David Ховорка (cerrahi çapraz bağlantı telleri) , Srdjan Плавшич (Travma ayak bileği) ve Lucas Tel (Rüptüre çapraz bağ) burada dahil değildir.

💡 Tahmin

Varşova’daki Lehia’nın, bu Slavia Prag takımının golünü atmak için belirli önlemlere ihtiyaç duyacağına inanıyoruz, ki bu da en sonunda gol atacak ve ileride kalacaktır.

Bu nedenle 90 dakikanın sonunda Slavia Prag için 0: 1’lik bir galibiyetle çok rekabetçi bir oyun görüyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: