Leicester-Tottenham: İngiltere Şampiyonası maçı için tahmin

Bir parçası olarak düellolar 38. tur Şampiyonası İngiltere araya gelecek yüz oyuncular “Leicester” ve “Tottenham”. Bu maçı kimin tarafında kazanacak? 1xbet promosyon kodu 2021

«Lester.»

“Leicester” geçen hafta oldu kazanan Fa Kupası, ve, muhtemelen, sadece bu sezon onun için kabul edilebilir bir başarı. Ama Rogers’ın ekibinin bir şey daha beklediği anlaşılabilir. Lester Şampiyonlar Ligi’ne gidebilir. Dahası, çok uzun zaman önce, hiç şüphe yoktu, ama bir yıl önce olduğu gibi,» tilkiler ” aniden sezonun sonuna geldi. Lester’ın Tottenham’ı yenmesi ve Liverpool veya Chelsea’nin ateşlenmesini beklemesi gerekiyor.

 «Tottenham Hotspur»

Futbolcular “Tottenham” başarısız oldu her şey mümkün oldu. Son turdan önce, “horozlar”, yalnızca konferans ligine atlayabilecekleri sıralamadaki 7.satırda yer almaktadır. Bu sadece londralıların kendileri için prestijli olup olmayacağı henüz belli değil. Haftanın başlarında Tottenham, Aston Ville sahasında 1:2’lik bir skorla kaybetti. Başka bir ifadesiz maç düzenlenen saldırı ekibi ve savunma hattı, izin oluşturmak için rakip çok fazla.

Yaralanma ve diskalifiye:

Yaralanmalar: Barnes( diz), Justin (diz), under (kalça), Evans (Kas yaralanması) — hepsi «Lester». Davis (baldır yaralanması), Tanganga (Shin) hepsi Tottenham.

İstatistikler ve rakamlar:

Ev sahipleri toplantının favorileridir;
Leicester 5 maçta 2 galibiyet aldı;
Tottenham, önceki 5 karşılaşmada 3 yenilgiye uğradı;
“Spurs” alternatif zaferler ile yenilgiler boyunca 6-ti son toplantılar;
İlk turda “Leicester” mağlup rakip skoru 2-0.

Tahmin

Gelecek maçta «tilkiler ” sadece zafere ihtiyaç duyuyor. Büyük olasılıkla, ev sahibi takım onu elde edebilecek, çünkü hala LH’DE bir yer kazanma şansı var. Doğru, bunun için sadece “Lester” zaferi yeterli olmayabilir. Rakiplerinden «destek ” gerekir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: