Levante, İspanyol La Liga’nın bir parçası olarak Osasuna’ya karşı tahmin

Levante, bu Pazar günü La Liga maçında Estadio Ciutat de Valencia’da Osasuna’nın konuk takımıyla mücadele edecek.

Levant’a karşı Osasuna hakkındaki tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet bonus girişinde (en iyi maç oranları dahil) görülebilir.

Levante

Levante, Ouracan Melilla’yı Copa del Rey’e karşı 0: 8’lik bir skorla yendikten sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Levante topa sahip olmanın% 73’ünü ve gole 26 vuruşunu başardı, bunlardan 13’ü hedefe çarptı. Levante için goller Roberto Soldado (2 ‘, 22’), Alex Blesa idi (29 ‘, 30’, 63 ‘), Mikael Malsa (51′) ve Dani Gomez (52 ‘, 58’). Rakiplere gelince, Huracan Melilla hedefe 0 atış gerçekleştirdi, bunlardan 0’ı hedefe çarptı.

Son zamanlarda Levante’nin oynadığı maçlar genellikle büyüleyici oldu ve çok fazla puan bekleniyordu. Son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da toplamda 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunlardan 12’si Levant’a akredite edildi. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Bu maçtan önce Levante, ligin son 12 maçında ev sahibi olmadı. Bir şey değiştirmek gerekir.

Osasuna

Osasuna bu maçta San Agustin Guadalix’i San Agustin Guadalix’i 0: 4 yenerek kazandıktan sonra 0: 4 ile San Agustin Guadalix’i kazanacak.

O maçta Osasuna% 75’lik topa sahipti ve 9’u hedefe isabet eden 20 gol attı. Osasuna, Barbero (50 dakika), Roberto Torres (61 dakika), Javi Ontiveros (72 dakika) ve Ezekiel Avila’nın (90 dakika) gollerini attı. Öte yandan San Agustin Guadalix hedefe 3 darbe indirirken, 2’si hedefe çarptı.

Osasuna’nın oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde, onlarla rakipleri arasında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 1,83, Los Rogillos tarafından atılan ortalama gol sayısı ise 0,83’tür.

Yüz yüze

29 Eylül 2013’ten kalma son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Levante’nin bu maçlardan 3’ünü ve Osasuna’nın 2’sini kazandığını ve sonuç olarak 1 berabere kaldığını söyleyebiliriz.

Bu dönemde toplam 12 gol attılar, bunlardan 7’si Levante, 5’i ise Los Rojillos’u attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligin önceki maçı, La Liga maçının 23. günü olan 14.02.2021, Levante skoruyla Osasuna’nın 0: 1’i ile sona erdi.

O maçta Levante% 63’lük bir topa sahip olup 13 vuruşla kaleye vurabildi, 4 atış ise kaleye girdi.

Rakibi için Osasuna, 2’si hedefe isabet eden 7 gol attı. Ante Budimir (74 ‘) kendini ayırt etti. Santiago Jaime Latre’nin maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Levante

Patron Levante’nin tam bir seti var ve bu oyunda herhangi bir fitness problemi yok ve aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen yaralanmasız bir kadro var.

Takım Haberleri: Osasuna

Çoğunlukla sağlıklı bir oyuncu grubundan, Osasuna antrenörü Jagobe Arrasate’nin mücadele etmesi gereken tek bir fitness sorunu var. Robert Ibanez (corona virüsü) bu oyunu özlüyor.

🔮 Tahmin

Osasuna ve Levante’nin ayrılması zor olsa da, puanlama için yeterli fırsat almaları gerektiğine inanıyoruz.

Bu berabere bitebilirdi. Bu nedenle, oyunun sonunda 1-1’lik skorla çok stresli bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: