Levante vs Atletico Madrid, İspanyol La Liga’nın tahmini

Levante, Perşembe günü La Liga maçında Estadio Ciutat de Valencia’da Atletico Madrid’in konuklarıyla buluşacak.

Levante vs Atletico Madrid hakkındaki tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri 1xbet bonus kodu indirmenin yanı sıra en iyi bahis oranlarına da bakın.

Levante

Levante, La Liga’daki yenilgisinden sonra son maçını Sevilla’ya karşı önceki maçında 5: 3’lük bir skorla geliştirmeye çalışacak.

O maçta Levante% 39’luk topa sahipti, 12 gol attı ve 7 gol attı. Levante’nin golleri José Luis Morales (33 ‘, 55’) ve Gonzalo Melero (61 ‘) tarafından atıldı. Sevilla, 11’i hedefe isabet eden 18 atış gerçekleştirdi. Oliver Torres (8 dakika), Rafa Mir (24 dakika), Diego Carlos (38 dakika), Munir El Haddadi (50 dakika) ve Fernando Reges (64 dakika) Sevilla için gol attı.

Levante’nin son maçlarında nadiren tam 90 dakika hayatta kalmayı başardı. Gerçekler, Levante’nin önceki 6 maçtan 5’inde 12 gol attıktan sonra gol attığını gösteriyor.

Atletico Madrid

Daha önce Atletico, Real Sociedad ile La Liga maçında 2-2 berabere kaldı.

O maçta Atletico Madrid% 56’lık topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 17 gol attı. Atletico Madrid tablosundaki tek oyuncu Luis Suarez (61 dakika, 77 dakika) idi. Öte yandan Real Sociedad, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 8 vuruş yaptı. Alexander Serlot (7 ‘) ve Alexander Isak (48’) kendilerini Real Sociedad için ayırdılar.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Atletico Madrid son 6 maçının 5’inde gol atarken rakipleri toplam 8 gol attı. Arkada, Atletico Madrid çok sağlam değildi. Önceki sonuçların yanı sıra, bu eğilimin bir sonraki maçta tekrar edip edemeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Bu maçta Atletico Madrid, ligin son 4 maçında onunla ev dışında oynadıklarında Levante’ye karşı yenilgiye uğramadı. Seyahat severler bu çarpışmaları çok sevdiler.

Yüz yüze

13.01.2019 tarihinde yapılan önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Levante’nin bunlardan 1’ini, Atletico Madrid’in ise 2 beraberlik sayısıyla 3’ünü kazandığını gösteriyor.

Bu çatışmalarda aralarında 13 gol atıldı, bunlardan 6’sı Levante ve 7’si Athleti’yi attı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Bu takımlar arasındaki önceki düello 20.02.2021 La Liga’nın 24. maçında yer aldı ve skor, Atletico Madrid’i 0: 2’lik bir skorla Levante ile tamamladı.

O maçta, Atletico Madrid topun% 55’ine sahipti ve 11 vuruşta 28 gole sahipti. Gol atan tek oyuncu Mario Hermoso (30 ‘Autogall) idi.

Öte yandan Levante, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 atış yaptı. De Frutos (95 ‘) golcü oldu. Mario Melero Lopez’in maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Levante

Personelin çok fazla endişesi yok ve Gaffer Levante Javier Pereira’nın endişelenmesi gereken tek bir fitness kaygısı, aksi takdirde sağlam bir ekip sayesinde. Jose Campania (kas yaralanması) oynamıyor.

Takım Haberleri: Atletico Madrid

Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla, Atletico Madrid patronu Diego Simeone bu oyuna girdiğinde fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Levante’nin, Atletico Madrid takımını yıkmak için kendi yoluna gitmesi gerektiğine inanıyoruz, ki bu da galibiyette kendi golünü atabileceğine inandığımız bir takımdır.

Bu nedenle, 90 dakika sonra Atletico Madrid için 0: 1 avantajıyla çok rekabetçi bir karşılaşma hayal ediyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: