Libertadores Kupası kapsamında Pennarol ile Colon maçının tahmini

Perşembe günü Penarol’un Colon’la oynadığı Copa Libertadores’in maçına geri sayım yapıyoruz.

Tahminlerimiz, özel anketlerimiz ve Pennyarol—Colon maç istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar dahil olmak üzere betin bonus kodu bulunabilir.

Penarol

Penarol, Primera Division’dan (Apertura) Boston River’a karşı oynadığı maçta 1-0’lık son sonucundan sonra yeni bir galibiyet umuyor.

Son zamanlarda Peñarol’u içeren oyunlar oldukça sıkıcıydı ve ileriye yönelik etkisiz saldırılar ortak özellikleriydi. Son 6 maçta sadece 5 gol, maç başına ortalama 0,83 gol kaydedildi.

Kolon

Colon, Copa Libertadores’in son maçında Olympia’ya karşı 2-1 kazandıktan sonra bu maça çıkacak.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Colon, son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinden toplam 8 gol kaçırdı. Savunmada Kolon un ele alınması gereken zayıf noktaları vardır. Ancak bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Takım haberleri: Penarol

Juan Ramos (kas yaralanması), Ramon Arias (kas problemleri), Thiago Cardoso (çapraz bağ kopması), Federico Carrizo (angina) ve Valentin Rodriguez (dizkapağı kırığı) Pennyrol yöneticisi Mauricio Larriera’ya ulaşılamaz.

Takım haberleri: Colon

Colon’un patronu Julio Falcioni’nin emrinde tamamen sağlıklı bir ekibe sahip olması, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Hem Colon hem de Peñarol’un puan toplamada zorluk yaşayabileceğine inanıyoruz.

Göreceğiz, ama beraberlik oldukça muhtemel olabilir. Bu nedenle maçın sonunda 0-0’lık skorla çok rekabetçi bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: