Libertadores Kupası maçında Uluslararası — Olympia tahmini

Bir sonraki Libertadores Kupası maçında  Internacional  olacak  Olimpia karşıya  Cuma günü.

Internacional Olimpia için tüm oyun öncesi tahminlerimizi, oyun öncesi anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için 1xbet bonus ziyaret edin (en iyi maç oranları dahil).

Uluslararası

Internacional  , Juventude karşısında 1-0 Serie A galibiyetinin ardından tekrar kazanmayı umuyor.

Bu maçta Internacional topun %50’sini buldu ve 14 şut kaleye, 5 şut da kaleye vurdu. Galjardo, Internationale için skor tablosundaki tek oyuncuydu (51 dakika). Juventude, 4’ü kaleye olmak üzere 11 şut isabet etti.

Internacional’ın katıldığı son 6 maçın 5’inde maç başına üçten az gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımına gelince, rakip takımlar toplamda 5, Colorado – 3 gol attı. Ancak bu eğilimin devam edeceğine dair bir kesinlik yok.

Olimpiyat

Aksiyon dolu maçlara olan düşkünlüklerini gösteren arka ağ, önceki altı Olimpia maçında 22 gol attı ve maç başına ortalama 3.67 gol attı. Rakipleri bu tür 11 gol attı.

📋 Takım Haberleri: Uluslararası

Paolo Guerrero (diz sakatlığı) ve Rodrigo Moledo (çapraz bağ kopması) Inter de PA yöneticisi Diego Aguirre için oynayamayacak.

Takım Haberleri: Olimpia

Olimpia patronu Sergio Orteman’ın bu maç öncesinde herhangi bir kondisyon sorunu yaşamadığı için, Olimpia patronunun herhangi bir yaralanması yok.

💡 Tahmin

Bu maçta Internacional’ın kendi kalesine gol atmakta zorlanan Olimpia ile karşılaştığında gerçekten birkaç gol atması gerektiğini düşünüyoruz.

Sürekli düdük çaldığında Internacional’ın 2-0’lık bir galibiyet alacağını tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: