Libertadores Kupası’nda Barcelona SC — Velez Sarsfield tahmini

Çarşamba günü Libertadores kupasının bir sonraki maçında Barcelona, Velez Sarsfield ile oynayacak .

Tüm Tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Barcelona — Velez Sarsfield maç istatistiklerini görmek için, oyun başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet turkey gidin.

Barcelona SC

Barcelona, Libertadores Kupası’nın yenilgisinden sonra Velez Sarsfield’a karşı önceki maçında 1-0’lık bir skorla normale dönmeyi umuyor.

En son sonuçları, Barcelona arka korumasının yapabileceği çok az şey olduğu gerçeğini vurgulamaktadır. Edolo del Ekvador, son altı maçta kaleci tarafından kaçırılan gol sayısının 4 olduğunu gördükten sonra cimri davrandı.

Velez Sarsfield

Önceki maçında Velez Sarsfield, Racing Club ile Süper Lig’de 0: 0 berabere kaldı.

Bu maçta Velez Sarsfield %51’lik bir topa sahipti ve 9 gol attı, 2 gol attı. Öte yandan, “Yarış kulübü”, 3’ü hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı.

Velez Sarsfield’ın savunucularının etkili eylemleri dizisi, son 6 çıkıştan 2’sine karşılık gelen «karşı golleri» ne yol açtı. Bu süre zarfında saldırganları 6 puan aldı. Bununla birlikte, sadece önümüzdeki maçta böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini öğrenmek zorundayız.

Takım haberleri: Barcelona SC

FC Barcelona Yöneticisi Fabian Bustos, bu düelloda kesinlikle sağlıklı bir takım seçmenin mümkün olacağını söylemek için fiziksel uygunluk ile ilgili herhangi bir sorunu yoktur.

Takım haberleri: Velez Sarsfield

Takımın kadrosunu tamamen sakat bırakmadan, Velez Sarsfield teknik direktörü Mauricio Pellegrino’nun bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yok.

✨ Tahmin

Velez Sarsfield’ın, kazanacağını düşündüğümüz bu Barcelona dizisini atlatmak için başarılı olacağını düşünmeye eğilimliyiz.

Bu nedenle, kalıcı bir düdük çaldığında Barcelona zaferiyle 1-0’lık bir skorla iyi bir mücadele bekliyoruz.

Bunun çok yakın olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: