Libertadores Kupası’nda Corinthians — Always Redi maçının tahmini

Copa Libertadores’in Cuma günkü maçında Corinthians, Always Redi ile mücadele edecek.

Corinthians – Allways Redi maçına ilişkin tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve maç sonuçlarını 1xbet promosyon kodu 2022 ve maç başına en son oranlarla birlikte görebilirsiniz.

Corinthians

Corinthians, Serie A’nın bir parçası olarak São Paulo ile (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça geliyor.

O maçta Corinthians% 55’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 13 gol attı. Corinthians’ın kadrosundaki tek oyuncu Adson (80′) idi. Öte yandan, São Paulo hedefe 14, bunlardan 7’si hedefe 14 darbe indirdi. Sao Paulo için Jonathan Callery (45′) attı.

En son sonuçları, Corinthians’ı savunmak için harika bir zamanın geldiğini vurgulamaktadır. Corinthians gollere karşı cimriydi: son altı maçta 4 top kalesine uçtu.

Allways Redi

Libertadores Polisinin bir parçası olarak Deportivo Cali’nin son maçında yenilginin ardından, Olvays Redi kendini düzeltmeye çalışacak.

Always Redi ile yapılan son maçlarda, taraflardan en az birinin temiz bir sayfa alması yönünde oldukça istikrarlı bir eğilim var. Son 6 karşılaşmayı kontrol etmek, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 8 gol attı, Olways Redi ise 4 gol attı. Bu eğilimin burada da devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Takım Haberleri: Corinthians

Kadroya gelince, Corinthians’ın yöneticisi Victor Pereira’nın sadece fiziksel formdan endişe etmesi gerekiyor, çünkü takımdaki oyuncuların neredeyse tamamı olduğu için. Paulinho (diz bağlarının kopması) oynamayacak.

Takım Haberleri: Allways Redi

Tamamen sağlıklı bir ekiple, Olvays menajeri Redi Eduardo Villegas bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Allways Redi’nin, bu maçın şartlarını dikte etme olasılığı en yüksek olan Corinthians takımına karşı gol atması muhtemel olmadığı oldukça açıktır.

Bunun, 90 dakikanın sonunda Corinthians için daha da büyük olabilecek 4-0’lık bir skorla çok rahat bir zafer olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: