Libertadores Kupası’nda Emelec vs Atletico Mineiro maçının tahmini

Atletico Mineiro Salı günü yeni bir meydan okuma bekliyor ve Copa Libertadores’in Emeleca’ya karşı yaklaşan maçı için hazırlanıyor.

Emelec — Atletico Mineiro maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus sunulmaktadır.

Emelek

Emelec, Independiente Petrolero’ya karşı Copa Libertadores’de 7-0 başarısının ardından tekrar kazanmayı umuyor.

Emelek son maçlarında nadiren savunma gücü gösterdi. Gerçekler, Emelek’in rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyemediğini ve 7 gol attığını gösteriyor. Buna rağmen, şimdi bu eğilimin yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek zorundayız.

Atletico Mineiro

Atletico Mineiro, Serie A’nın son maçında Fortaleza’yı (3:2) yendikten sonra karşılaşmaya başlıyor.

O maçta Atlético Mineiro, zamanın% 67’sine sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 17 gol attı. Atletico Mineiro’nun golleri Rubens (76′) ve Revere (87′) tarafından atıldı. Fortaleza, hedeften 8’i vurarak 3’ü hedefe ulaştı. Fortaleza için Romarinho (3′, 29′) ve Mateus Jussa (96′ kendi golü) attı.

Atletico Mineiro’nun sahaya çıktığı önceki altı maçta, rakiplerin golleri 20 kez vuruldu ve her karşılaşmada ortalama 3.33 gol oldu. Rakipler bu gollerden 9’unu attı.

Takım Haberleri: Emelek

Emeleca menajeri İsmail Rescalvo’nun bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok, çünkü takımın tamamen sağlıklı bir kadrosu var.

Takım Haberleri: Atletico Mineiro

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Atletico Mineiro’nun menajeri Antonio Mohamed, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak, Emelec, Atletico Mineiro’ya gol atabilir, ancak bir gol muhtemelen yenilgiyi engelleyemez.

Aradaki düdük çaldığında Atletico Mineiro lehine 1:2’lik bir başlangıç seçtik. Bunu dört gözle bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: