Libertadores Kupası’nda Nacional vs Velez Sarsfield maçının tahmini

Çarşamba günü Nacional de Football Vélez Sarsfield’la karşılaştığında gerçekleşecek olan Copa Libertadores’in maçına kadar çok az zaman kaldı.

Nacional de Football – Velez Sarsfield maçının tahminleri, istatistikleri ve anketlerinin eksiksiz setimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere resmi web sitesinde 1xbetten görülebilir.

Nacional de Futbol

Nacional de Football, Primera Division’dan (Apertura) Defensor Sporting’e karşı oynadığı maçta 0-2’lik son sonucundan sonra yeni bir galibiyet umuyor.

Son 6 karşılaşmanın 5’inde Nacional de Futbola katılan maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipler toplam 3, Nacional de Football ise 8 gol attılar. Yakında bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Velez Sarsfield

Bu karşılaşmada Velez Sarsfield, Copa de la League of Professional’ın son maçında Colon’u 1-2 yenerek kazanacak.

O maçta Velez Sarsfield, zamanın% 52’sine sahipti ve gole 21 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Velez Sarsfield’ın golleri Abiel Osorio (5′) ve Lucas Janson (74′) tarafından atıldı. Öte yandan Colon, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Ramon Abil’e (65′) Kolon için gol attı.

Önceki altı maçta Velez Sarsfield 9 gol attı. Ayrıca, bu davaların her birinde Velez Sarsfield golün yazarı oldu. Bu süre zarfında savunucuları kendi kalelerine 9 gol attılar.

Takım Haberleri: Nacional de Futbol

Nacional de Football patronu Pablo Reperto, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı ve kesinlikle sağlıklı bir kadrodan seçim yapabileceği için minnettar olacaktır.

Takım Haberleri: Velez Sarsfield

Çoğunlukla sağlıklı oyuncu kadrosu sayesinde Velez Sarsfield yöneticisi Julio Vaccari’nin fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Lautaro Giannetti (çapraz bağ kopması) bu oyunu kaçıracak.

🔮 Tahmin

Velez Sarsfield’ın, Nacional de Football takımının savunmasını kırmanın zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da muhtemelen gol atıp öne çıkabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle Nacional de Football avantajıyla çok eşit bir maç öngörüyoruz, maç sonuçlarına göre 1-0 önde.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: