Libertadores Kupası’nda Palmeiras — Sao Paulo maçının tahmini

Palmeiras ve São Paulo arasındaki Libertadores Cup çeyrek finalinin uzun zamandır beklenen maçı Çarşamba günü başlayacak. Bu iki futbolun heyecan verici bir oyunu gibi görünen bir kulüp için yarı finalde yer aldığını söylemeye gerek yok.

1xbet promosyon kodu nasıl alınır (en iyi bahis oranları dahil) tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi palmeiras — Sao Paulo anketimizi görün.

Palmeiras

Palmeiras, Atletico Mineiro’ya karşı önceki maçında Serie A 2-0 yenilgisinden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemez.

O maçta Palmeiras %33’lük bir topa sahipti ve 1’i hedefe ulaşan 1 gol attı. Öte yandan Atlético Mineiro, hedefe 15 vuruş, hedefe 6 vuruş yaptı. Jefferson Savarino (45 ‘, 62’) Atletico Mineiro’nun golünü attı.

Palmeiras’ın katıldığı son 6 maçtan 5’inde maç başına en az üç gol görüldü. Bu dönemdeki gol sayısına gelince, rakip takımlar toplam 6, Palmeiras ise 5 puan aldı.

Sao Paulo

São Paulo, son maçında gremiu üzerinden Serie A 2: 1 kazandıktan sonra bu düelloya girecek.

O oyunda, “São Paulo” sahibi topu 64% ve attı 12 vuruş gol, 6 olan vurmak hedef. São Paulo’da vitor bueno (13 dakika) ve Igor Gomes (90 dakika) hesabı. Gremiu, 3’ü hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı. Vanderson (20 ‘) gremiu lehine kendini gösterdi.

São Paulo’nun savunucularının bir dizi güvenilir performansı, önceki 6 çıkışlarından sonra 4’e karşı «gollerini» getirdi. Bu dönemde kendileri attığı gol sayısı 9. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görelim.

Yüz yüze

13.07.2019’dan önce yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, bu iki kulüp arasında eşit bir şey vardı: Palmeiras bu oyunlardan 1’i kazandı ve São Paulo 1 ve 4 normal zamanlarda berabere kaldı.

Bu dönemde toplam 11 gol attılar, bunlardan 6’sı Werdau ve 5’i Üç Renkli Paulista’yı attı. Maç başına ortalama gol sayısı 1.83 idi.

Takım haberleri: Palmeiras

Bu, palmeiras ustabaşı Abel Ferreira’nın, aksi takdirde tamamen eğitilmiş bir grup oyuncudan endişe etmesi gereken tek fitness endişesidir. Luan Silva (apse) tıkanmaz.

Takım haberleri: Sao Paulo

São Paulo patronu Hernán Crespo’nun seçebileceği tam kadroya sahip değil. Luciano (Kas yaralanması) ve Wals (çapraz bağ kopması), komuta listesinde olmayacak isimlerdir.

💡 Tahmin

Bu maçta São Paulo’nun palmeiras takımına karşı bir kapı bulması muhtemel, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir.

Her iki takımın da 90 dakikanın sonunda palmeiras lehine 2-1’lik bir avantajla gol atacağını düşünüyoruz. Bunun nasıl olduğunu görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: