Libertadores Kupası’nda Palmeiras’ın Emelec’e karşı maçının tahmini

Çarşamba günü Copa Libertadores’in maçları planlanıyor: Palmeiras Emelec’le oynayacak.

Palmeiras — Emelek maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı görüşleri 1xbet bonus nasıl kullanılır ve en iyi bahis oranlarında sunulmaktadır.

Palmeiras

Palmeiras, Red Bull Bragantino’yu 2-0 yenerek Serie A’nın son turuna devam etmek istiyor.

O maçta Palmeiras, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 14 gol attı. Palmeiras’ın bir parçası olarak goller Danilo (30′) ve Rafael Weiga (99′) tarafından atıldı. Red Bull’un rakibi Bragantino, iki tanesi hedefe olmak üzere hedefe 12 vuruş yaptı.

Palmeiras, son 6 maçının her birinde rakiplerinin gollerini atarak gol atmayı bırakmadı.

Bu dönemde toplam 15 gol attılar, toplamda 4 gol attılar. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Emelek

Emelec, Copa Libertadores’u 1-4 mağlup ettikten ve Deportivo Tachira’yı son maçında mağlup ettikten sonra bu düelloya çıkıyor.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Emelek son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinden 8 gol kaçırdı. Savunma açısından Emelek mükemmel olmaktan uzaktır.

Takım Haberleri: Palmeiras

Kayıplara gelince, Palmeiras’ın patronu Abel Ferreira’nın, takımın kompozisyonunun neredeyse hiç değişmediği gerçeğinden dolayı fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Henri (tibial ve peroneal kemiklerin kırığı) başarısız oldu.

Takım Haberleri: Emelek

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Emeleca’nın patronu İsmail Rescalvo, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Görünüşe göre Emelec’in Palmeiras’a karşı kapıların kapısına girmesi çok zor olacak ve bu da muhtemelen zafer için birçok an yaratacaktır.

Palmeiras’ın emin zaferini 3-0’lık bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: