Libertadores Kupası’nda Talleres – Colon maçının tahmini

Çarşamba günü Cop’un Libertadores Talleres maçında Colon’la karşılaşacak.

Talleres – Colón maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar dahil olmak üzere 1xbet sunulmaktadır.

Talleres

Talleres, Süper Lig’de Central Cordoba’ya karşı önceki maçında 0:2 yenilgisinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Talleres’in topu %51’lik bir paya sahip olduğu, 6 gole, 1 gole attığı belirtildi. Córdoba’nın Central rakibi, 6’sı hedefe ulaşan 9 gol attı. Córdoba’nın Central’ı Claudio Riagno’ya attı (84′, 90′).

Talleres’in katıldığı son 6 karşılaşmanın 6’sında maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakipler toplam 5, Talleres ise 4 puan aldı. Yakında bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Kolon

Süper Lig’deki Huracan’a karşı son maçında yenilginin ardından Colon ve taraftarları bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta, Colon topu% 57’ye sahipti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Hurakan hedefe 6, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Benjamin Garre (8′) “Huracan” için attı.

Formlarına baktığımızda Colon, son 6 maçtan 5’inde 7 gol atarken gol attı. Colon’un arkasında işler pek iyi gitmiyor.

Kişisel toplantılar

10/12/2017 tarihinden itibaren yapılan son maçların analizi, Talleres’in bunlardan 4’ünü, Colon’un 1’ini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda 12 gol atıldı, bunlardan 9’u La T ve 3’ü Los Sabaleros oldu. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2’ye eşit olarak verir.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, Süper Lig maçının 16. gününde 17/10/2021 tarihinde, final skorunun 1-0 Talleres olduğu sırada gerçekleşti.

Bu oyunda Colon, zamanın% 38’ine sahipti ve 3’ünün gole girdiği hedefe 9 vuruş yaptı. Golün yazarı Alexis Castro (40′) idi.

Talleres’in takımının 9 golü vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Maç Nestor Pitana tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Talleres

Talleres yöneticisi Pedro Caixinha, fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığına sevinecek, çünkü tamamen yaralanmasız bir grubu var.

Takım haberleri: Colon

Tamamen yaralanmadan arınmış bir grup sayesinde Colon yöneticisi Julio Falcioni’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yoktur.

💡 Tahmin

Colon’un, Talleres takımının zafere ulaşması ve hatta belki de temiz bir sayfa tutması gereken savunmasını kırmanın kolay olmayacağını düşünüyoruz.

Bunu düşünürsek, bunun Talleres’in 1-0’lık galibiyetiyle çok rekabetçi bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: