Libertadores Kupası’nda Talleres vs Flamengo maçının tahmini

Talleres, Çarşamba günü Libertadores Kupası maçında Flamengo ile karşılaşacak.

Talleres – Flamengo maçının tam tahmini, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketi bonus 1xbet ve en son bahis oranlarında sunulmaktadır.

Talleres

Talleres, Copa de la League of Professional’daki Atletico Tucuman’a karşı önceki maçında 3-0 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Talleres, zamanın% 54’üne sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Talleres’in kadrosundaki tek oyuncu Palacios idi (9′ Kendi golü). Rakip Atlético Tucuman, 7’si hedefe ulaşan 17 gol attı. Atletico Tucuman için Menendez attı (27′, 95′).

Talleres’in son 6 maçında Pedro Caixigny 5 kez golle öne geçti ve maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

Flamengo

Flamengo, Cop’u Brasil’e 1-2 yenildikten ve önceki maçta Altos’tan yenildikten sonra bu toplantıya katılacak.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Flamengolar son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakipler 6 gol attı. Arkada, Flamengo’nun kesinlikle iyileştirme için bir yeri var.

Takım Haberleri: Talleres

Talleres menajeri Pedro Caixinha, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için mutlu olacak.

Takım Haberleri: Flamengo

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Flamengo patronu Paulo Souza, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Talleres’in Flamengo’nun savunmasını kırmak için iyi bir oyun oynayacağına dair bir hisimiz var, ki bu da gol atacağını ve ileride kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, tahminimiz Flamengo’nun maçın sonunda 0:1’lik bir skorla zaferidir.

Bu iyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: