Lig maçında Luton Town — Huddersfield’ın tahmini

Cuma günü, Luton Town ile Huddersfield arasında şampiyonluk play-off’larının büyük bir yarı final maçı olacak. Bu çatışmadan geçecek bir takımın büyük ödülü yarışmanın finaline girmek olacağından, bu oyun harika olmayı vaat ediyor.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Luton Town — Huddersfield Town maç istatistiklerimiz 1xbet bonus nasıl kullanılır (artı maç başına en iyi oranlar) bulabilirsiniz.

Luton Town

Luton Town, şampiyonada Reading’i (1-0) yenmenin sonucunu tekrarlamaya çalışacak.

O maçta Luton Town% 43’lük bir topa sahipti ve 4’ü hedef alan 16 gol attı. Luton Town’a Harry Kornick (45′) attı. Reading’in rakibi 8 gol attı ve bunlardan ikisi hedefe ulaştı.

Luton Town’un son maçlarının karakteristik özelliği, sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki önceki yedi maçı ele alırsak, bunlardan beşinde her iki takımın da attığı bahis kaybedilirdi.

Huddersfield

Huddersfield, önceki şampiyonluk maçında Bristol City’yi 2-0 yendikten sonra maça gelecek.

O maçta Huddersfield Town’un topu% 50’ye sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 13 gol attı. Huddersfield Town’da goller Harry Toffolo (33′) ve Danny Ward (44′) tarafından atıldı. Öte yandan Bristol City, hedefe 10 tane isabet etti, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Huddersfield Town’un savunucularının başarılı performansları sonucunda «karşı golleri» son 6 maçında birlikte 4 oldu. Aynı süre zarfında saldırganları 12 gol attı. Ancak bu eğilim bu maçta da devam etmeyebilir.

Kişisel toplantılar

31/08/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Luton Town’un bunlardan 2’sini, Huddersfield’ın ise 1’ini ve berabere kalanların 3 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 11 gol atıldı, bunlardan 6 tanesi «Hatter» ve 5 tanesi «Terrier» idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 1.83 oldu.

Takım Haberleri: Luton Town

Ekibin kompozisyonunu düşünürsek, Luton Town yöneticisi Nathan Jones’un fiziksel formla ilgili tek bir sorunu düşünmesi gerekir, çünkü oyuncu grubu neredeyse hiç zarar görmemiştir. James Shea (diz yaralanması) maçı kaçıracak.

Takım Haberleri: Huddersfield

Huddersfield’ın menajeri Carlos Corberan, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olarak, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Huddersfield Town’un Luton Town’u yenecek kadar tehlikeli olduğunu düşünüyoruz, ancak bu kadarını kaçırmaları pek olası değil.

Aradaki düdüğü çaldığında Luton Town’u 2-1’lik bir skorla kazanacağız. Maçın herhangi bir yöne gitmesi oldukça olasıdır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: