Lihtenştayn-Almanya, 2022 Dünya Kupası elemeleri

Perşembe günü Dünya Kupası elemeleri. Avrupa’da, Liechtenstein Almanya ile buluşacak .

1xbet bonus Lihtenştayn — Almanya maçı için yapılan oyun anketinin tam tahminleri, istatistikleri ve sonuçları (maçın en iyi oranları dahil) gösterilmektedir.

Liechtenstein

Lihtenştayn, Faroe Adaları’nın son yenilgisinden sonra son sonucunu burada 5: 1’lik bir skorla tekrarlamak istemez.

Liechtenstein ile yapılan maçlar, son zamanlarda yüksek bir sonuç beklendiği için sıklıkla büyüleyici olmuştur. Sadece son 6 maçta her iki takım da 26 gol attı (maç başına ortalama 4,33 gol), bunlardan 3’ü liechtenstein’ı attı. Bununla birlikte, sadece bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Almanya

İngiltere’yi Euro 2020’ye son kaybettikten sonra Almanya ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Almanya %54’lük topa sahipti, 9 gol attı ve 3 gol attı. Öte yandan İngiltere, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 5 isabet aldı. Raheem Sterling (75′) ve Harry Kane (86’) İngiltere milli takımı için kendilerini ayırdılar.

Formlarına bakıldığında, Almanya Milli Takımı, rakibinin toplam 9 gol attığı son 6 maçın 6’sında gol attı. Arkada Almanya mükemmel olmaktan uzaktı.

🔮 Tahmin

Almanya’nın Lihtenştayn’a en az iki ya da üç gol atacağına inanıyoruz, ki bu da kendi golünü bile atması zor olabilir.

Burada büyük bir fatura olabilir.

Hakem tam zamanlı olarak havaya uçtuğunda, 0: 3’lük bir skorla ve belki de Almanya için daha da iyi bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: