Maç analizi ve tahmini Atletico Mineiro – Bahia Brezilya Kupası

Perşembe günü, yaklaşan Brezilya Kupası toplantısında, Atletico Mineiro Bahia’ya karşı oynayacak .

Atletico Mineiro-Bahia maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet promosyon kodu nasıl alınır (en iyi maç oranları dahil) gösterilmiştir.

Atletico Mineiro

Atlético Mineiro, Bahia üzerinden Serie A 3-0 galibiyet sonucunun tekrarlanmasını bekleyecek.

Bu oyunda, Atlético Mineiro %61’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 12 gol attı. Atletico Mineiro’da golcüler Hulk (58 ‘, 80’) ve Nathan (91‘) idi. Bahia, 5’i hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı.

Son sonuçları, atlético Mineiro’nun backline’ında her şeyin plana göre gittiğini gösteriyor. Halo sert bir şekilde tutuldu ve önceki 6 çarpışmada kapılarına giren kafaların sayısı 2 oldu. Bu eğilimin sonunda burada devam edip etmediğini görmek ilginç olacaktır. .

Bahia

Son zamanlarda, Bahia’nın oynadığı oyunlarda en az bir takımın gol atmadığı bir eğilim ortaya çıktı. Son 6 oyunlarını incelemek, bunun 5 kez tekrarlandığını gösteriyor. Bu karşılaşmalar sırasında rakipleri 13 gol attı ve Tricolor de Aso 6 oldu.

↔ ️ Yüz yüze

17.11.2018 tarihli geçmiş yüz yüze toplantılarına bakarsak, kulüpler arasında çok az fark olabilir: Atletico Mineiro bu oyunlardan 2 kazandı ve 2 ve 2 Baia 90 dakika sonra berabere kaldı.

Bu maçlarda aralarında 13 gol, 7’si halo, 6’sı da Tricolor de Aso olmak üzere gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, Serie A’nın 13. oyun günü olan 25.07.2021, Atletico Mineiro lehine 3: 0 Bahia ile sonuçlandı.

Atlético Mineiro, bu maçta %61’lik bir top ve 5 vuruşla 12 gole sahipti. Goller Hulk (58 ‘, 80’) ve Nathan (91‘) attı.

Bahia, 5 atıştan 11 gol attı.

📰 Takım haberleri: Atletico Mineiro

Antrenör» Atlético Mineiro ” Cook Steval, bu oyunda herhangi bir fitness problemi olmayacağından mutlu olacak, çünkü yaralanma olmadan bir takım arasından seçim yapabilirsiniz.

📋 Takım haberleri: Bahia

Bahia’nın patronu dado Cavalcanti, seçim için tamamen sağlıklı bir gruba sahip, bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

⚡ Tahmin

Atlético Mineiro’nun Bahia ile karşılaştığında en az bir kez gol atacağını düşünüyoruz, ki bu da kendi başına gol atmanın kolay bir yolu değil.

Bu nedenle, hakem son düdüğü verdiğinde Atletico Mineiro’nun 2-0’lık oldukça rahat bir galibiyetini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: