Maç Dinamo Zagreb-Legia Varşova 4 Ağustos

Maç eleme turnuvası LCHL Çarşamba günü» Dinamo ” Zagreb buluşacak Xİ Varşova Lehi .

Dinamo Zagreb-Legia Varşova maçına ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti 1xbet turkey (en iyi bahis oranları dahil) görülebilir.

Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb, ligin 3: 3 Prva’sını Rijeka’ya karşı çektikten sonra bu oyuna giriyor.

Bu maçta Dinamo Zagreb sahibi topu 62% ve gol 25 vuruş, 8 gol. Dinamo Zagreb’de Dino Peric (9 dakika), Lovro Mayer (32 dakika) ve Mislav Orschic (59 dakika) puan aldı. Öte yandan Rijeka, 5’i hedefe isabet eden 8 gol attı. Issach Abass (23′, 38′) ve Josip Drmich (43‘) «Rijeka»lehine kendilerini ayırdılar.

Son oyunların sabit özelliği «Dinamo Zagreb ” – onlara sıfır puan çok sayıda.

Bundan önceki maçların bir önceki sextet’ini alırsak, bunlardan 5’inde «her iki takım da gol atacak» bahsi kaybedilirdi.

Legia Varşova

Ekstraklasa yarışmasında radomyak radom’a karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, Legia Varşova ve taraftarları bu kez daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Lehi fark 49 % topa sahip ve neden 6 vuruş gol, 2’si hedef. Gol attı «Legia “Varşova Mike Navrocki (82′). Rakibi için Radomyak radom, 11’i hedefe isabet eden 17 atış yaptı. Mateusz Radecki (46 ‘), Karol Angelski (80’) ve Dominic Sokol (96 ‘) radom Radom’un lehine ayrıldı.

Son altı maçta «Legia Varşova ” attı 10 gol. Legia Varşova da bu oyunların her birinde gol attı. Bu süre zarfında savunucuları rakipleri tarafından atılan 6 gol gördü. Bu trendin bir sonraki maçta da devam edip etmediğini görmek ilginç olacak.

Takım haberleri: Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb antrenörü Damir Krznar, bu maçtan önce, kompozisyonu tamamen sağlıklı olacağından, fitness ile ilgili herhangi bir problemi olmayacağından mutlu olacak.

Takım haberleri: Legia Varşova

Varşova Legia patronu Cheslaw Mikhnevich, tam olarak hazırlanmış bir kadro sayesinde, bu maçtan önce fiziksel formundan endişe etmiyor.

🔮 Tahmin

Bu maçta Dinamo Zagreb topa hakim olabilir ve hakim olmalı ve iyi şanslarla ödüllendirilmelidir.

Yine de, Varşova’daki Lehi, kendi golünü atmak için kolay olmayacak, ancak bir noktada geri döndüklerini görüyoruz.

Bu nedenle, 90 dakika içinde 3: 1’lik bir skorla Dinamo Zagreb’in kazanan skorunu bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: