Maç için tahmin Sparta Prag — Monaco 3 Ağustos 2021

Bir sonraki Monaco testi Salı günü, Prag’dan Sparta’ya karşı yaklaşan LH eleme maçına yaklaşırken gerçekleşecek. Sparta Prag — Monaco oyunu için tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet bonus kodu son oranlarla birlikte aşağıda gösterilmiştir.

Sparta Prag

Sparta Prag, Slovan Liberec’i ilk ligde 0: 5’lik bir skorla yendikten sonra başka bir galibiyet arayacak. Prag sparta’da Golcüler Yakub Piyek (25 dakika), adam Glozek (62 dakika), adam Karabek (66 dakika), Ladislav Krejci (70 dakika) ve Philip Soucek (79 dakika) idi. Maç başına en az üç gol atıldı 5 6 son karşılaşmalarda yer aldı «Sparta Prag”. Rakip Taraflar bu maçlarda 6 kez, Sparta ise 19 kez gol attı.

Monako

Önceki maçta Monaco, RC Lens ile 1 lig maçında 0: 0 berabere kaldı. Bu maçta «Monaco» başardı 66 % topa sahip ve 19 atar gol 3 isabet. Öte yandan RC Lens’in 4 golü vardı, 1 gol attı. Önceki 6 maçta, Nico Kovac’ın Monaco takımı, attığı goller için 10 kez ödül aldı-maç başına ortalama 1.67 gol attı.

📰 Takım haberleri: Sparta Prag

Ondrej Celustka (Kas yaralanması), Ladislav Krejci (Kas problemleri) ve Casper Hoyer (bacak yaralanması) Sparta Prag patronu Paul Vrba için oynamayacaklar.

Takım haberleri: Monaco

Monaco yöneticisi Nico Kovacs sınırlı sayıda üyeye sahip bir takım seçmelidir. Adrien Bongiovanni (omuz yaralanması), Jean Marceline (yırtık kas lifi) ve Benjamin Lecomte (hamstring yaralanması) seçime hazır değil.

Tahmin

Sparta Prag’ın muhtemelen bu Monaco dizisinin savunmasını kırabileceğini tahmin ediyoruz, ancak bir gol yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir. Bu yüzden monaco’nun 1: 2 avantajıyla tam zamanlı bir maçta avantajını görüyoruz. Bunun çok rekabetçi olmasını bekliyorum.

1 1xbet maksimum katsayılar

WDW pazarındaki bu maç için son oranları kontrol ederek, Sparta Prag’a 4,75, 3,6 berabere ve Monaco 1,78 galibiyetine bahis oynayabilirsiniz. Bunlar şu anda sunulan en iyi piyasa fiyatları. Deneyimli ortaklarımız bu maçta 1,5 gol öngörüyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: