Maç Şerif Tiraspol — Real Madrid, Şampiyonlar Ligi Tahmini

Her iki taraf da Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’nde Tiraspol Şerif’in Real Madrid ile karşılaşacağı bir maç için hazırlanıyor.

Şerif Tiraspol ve Real Madrid maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri betin bonus kodu (en iyi maç oranları dahil) verilmektedir.

Şerif Tiraspol

Tiraspol Şerifi, Şampiyonlar Ligi’ndeki 1: 3 yenilgisinden sonra Milan Inter’e karşı önceki maçında zafere geri dönmeyi umuyor.

O maçta Şerif Tiraspol topu% 35’e sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 7 vuruş yaptı. Tiraspol Şerifi’nin masasındaki tek oyuncu Traore (91. dakika) idi. Öte yandan Milan’ın Inter golünde 22 vuruş vardı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Marcelo Brozovic (54 ‘), Milan Shkriniar (66’) ve Alexis Sanchez (82 ‘) kendilerini Milan Inter’in bir parçası olarak ayırdılar.

Önceki 6 maçında Tiraspol Şerifi Yuri Verniduba toplam 9 gol attı, maç başına ortalama gol sayısı 1,5 oldu.

Real Madrid

Real Madrid, La Liga’da 1-4 kazandıktan sonra Granada’nın son maçında yenilgisiyle bu mücadeleye giriyor.

O maçta Real Madrid% 69’luk bir topa sahip olmayı başardı ve 10’u hedefe isabet eden 21 vuruş yaptı. Real Madrid’de Marco Asensio (19 dakika), Nacho (25 dakika), Vinicius Junior (56 dakika) ve Ferland Mehndi (76 dakika) golleri attı. Öte yandan Granada, hedefe 3 isabetle 10 gol attı. Luis Suarez (34 ‘) «Granada» için kendini ayırdı.

Real Madrid’i kapsayan önceki 6 karşılaşmanın 5’inde en az üç gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı 2,83, Real Madrid için ortalama gol sayısı ise 2’dir.

Yüz yüze

Bu partileri içeren ligin önceki müsabakası Şampiyonlar Ligi Maç günü 2’de 28/09/2021’de oynandı ve skor Real Madrid’i 1-2 Şerif Tiraspol ile bitirdi.

O maçta Real Madrid’in yüzde 76’sı topa sahipti ve 11’i hedefe isabet eden 31 vuruş vardı. Tek gol atan oyuncuları Karim Benzema’dır (65 ‘).

Öte yandan Tiraspol Şerifi, kaleye 4 vuruş, hedefe 3 vuruş yaptı. Yahşiboyev (25 ‘) ve Tille (90’) kendilerini ayırdılar. Lawrence Visser maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Şerif Tiraspol

Tiraspol ‘Şerif’in patronu Yuri Vernidub, bu oyuna dahil olan herhangi bir fitness problemi olmaksızın tam bir kadroya sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroya sahiptir.

Takım Haberleri: Real Madrid

Real Madrid teknik direktörü Carlo Ancelotti’nin bu maçtan önce fitness konusunda hiçbir endişesi yok, tamamen sakatlıksız bir kadro sayesinde.

🔮 Tahmin

Tahminlerimize göre, Tiraspol Şerifi’nin bu Real Madrid takımının savunmasını geçme şansı yeterli olmalı, ancak bir gol diğer ucunda bir çift kaçırmalarını engelleyemez.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Real Madrid’in 1: 2’lik hafif bir farkla kazanacağını düşünüyoruz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: