Maç tahmini Şerif Tiraspol – Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb, TİRASPOL şerifi ile LH yeterlilik maçı yaklaştıkça Salı günü yeni bir test bekliyor .

Şerif Tiraspol — Dinamo Zagreb maçındaki tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için 1xbet turkey gidin (en iyi bahis oranları dahil).

Şerif Tiraspol

Tiraspolski “Şerif” umut tekrar son sonucu başarısından sonra eleme turnuvası LH 1-0 karşı Belgrad “Crvena Yıldız”.

Tiraspolski şerif, son 6 maçının her birinde hedefi vurarak sürekli gol attı.

Bu süre zarfında 11 puan almayı başardılar ve toplamda 2 puan verdiler. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb, Prva Ligi’nin bir önceki maçında Goriza’ya karşı 1-0’lık bir skorla kazanmasının ardından bu düelloya girdi.

Bu maçta Dinamo Zagreb uygulanan 66 % topa sahip olma ve 14 vuruş gol 5 isabet. Öte yandan Gorica, 3’ü hedefe isabet eden 6 gol attı. Albi Doca (36 ‘ Avtogol) Gorica’nın golcüsü oldu.

Savunma birimi Dinamo Zagreb’in çok yetenekli eylemleri dizisi, son 6 toplantıdan 4’üne karşı «hedeflerine» yol açtı. Bu dönemde kendileri 11 gol attı.

Takım haberleri: Şerif Tiraspol

Tiraspol «Şerif ” koçu Yuri Vernidub, bu maçtan önce gruptaki yaralanma eksikliği nedeniyle fitness konusunda herhangi bir endişeye sahip değil.

Takım haberleri: Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb patronu Damir Krznar, tamamen sağlıklı bir kompozisyon sayesinde, bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Tiraspol ŞERİFİ’NİN, Dinamo Zagreb’in bu kadrosunu kazanmak için çok çalışması gerektiğini düşünüyoruz, ki bu da onun zaferine yol açacak hayati bir gol atabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, oyunun sonunda 0: 1’lik bir skorla Dinamo Zagreb zaferi ile çok rekabetçi bir oyun izliyoruz.

Umarım iyidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: