Macaristan – İngiltere Dünya Kupası maçının tahmini

Her iki taraf da Dünya Kupası elemelerine hazırlanıyor — Avrupa eylemleri Perşembe günü Macaristan’ın İngiltere ile oynadığı sırada gerçekleşecek .

Macaristan — İngiltere maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız betin bonus kodu (en iyi maç oranları dahil) gösterilmiştir.

Macaristan

Macaristan, Almanya’ya karşı Euro 2020’de 2-2 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Macaristan %24’lük bir topa sahipti, 9 gol attı ve 4 gol attı. Macaristan’da, adam Salai (11 dakika) ve Andras Schaefer (68 dakika) hesapta. Öte yandan Almanya’nın gole 18 darbe vurduğu, 7’sinin hedefe çarptığı belirtildi. Kai Haverz (66 ‘) ve Leon Goretzka (84’) Almanya milli takımı için kendilerini ayırdılar.

Macaristan Milli Takımı Marco Rossi, son 6 maçında toplam 8 kez gol atmayı başardı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,33 oldu.

İngiltere

Önceki maçta İngiltere, İtalya ile Euro 2020 maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta İngiltere’nin yüzde 35’i topa sahipti ve 6’sı gole çarptı, ikisi de hedefe çarptı. İngiltere milli takımı için masadaki tek oyuncu Luke Shaw (2‘) idi. Öte yandan İtalya, hedefe 18, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Leonardo Bonucci (67 ‘) İtalya takımının golcüsü oldu. Penaltıda İtalya 2-3 kazandı.

İngiltere savunucularının etkili performansları dizisi, toplam son 6 maçtan 2’sinde kaçırılan gol sayısına yol açtı. Aynı zamanda kendileri de 10 gol attılar.

💡 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Macaristan muhtemelen bu İngiltere takımını atacak, ancak muhtemelen kaçırdıkları kadar bir gol olmamalı.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, İngiltere’nin Zaferini 1: 2’lik bir skorla görebiliriz. Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: