MacArthur — Melbourne Victory’nin Avustralya Şampiyonası maçında tahmini

Mcarthur, Campbelltown Stadyumu’ndaki A Lig maçında Cuma günü Melbourne Victorie’yle mücadele edecek.

1xbet bonus kodu maç başına en son oranlar dahil olmak üzere Mcarther —Melbourne Victorie’yle ilgili tam tahminler, istatistikler ve anketler sunulmaktadır.

MacArthur

Önceki A Lig maçında Western United’a karşı 2-0 yenildikten sonra MacArthur FC daha iyi bir skor elde etmek için çaba gösterecek.

O maçta MacArthur% 53’lük bir topa sahipti ve 6’sının hedefi vurduğu gole 21 vuruş yaptı. Western United’ın 17 golü vardı, bunlardan 8’i gole girdi. Connor Boli (57′) ve Aleksandar Prijovic (94′), Western United’a gol attılar.

MacArthur son oyunlarda nadiren savunma gücü gösterdi. Aslında Macarther, rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında 9 gol atmasını engelleyemedi ve 9 gol atamadı.

Melbourne Victory

Melbourne Victory, A Ligi’nin son maçında Newcastle United Jets’i yenerek bu karşılaşmaya 1-2’lik skorla çıkacak.

O maçta Melbourne Victory’nin topu% 45’lik bir paya sahipti ve hedefe 16 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Melbourne Victorie’de goller Nick d’agostino (6′) ve Francesco Marjiotta (93′) tarafından atıldı. Newcastle United Jets’in 12 golü vardı, bunlardan 2’si gole girdi. Savvas Siatravanis (65′), Newcastle United Jets’in golünün yazarı oldu.

Melbourne Victory’nin savunucularının bir dizi kararlı eylemi sonucunda, kaçırılan gol sayısı önceki 6 maçtan 2’siydi. Aynı dönemde kendileri tarafından atılan gol sayısı 8 oldu. Elbette, böyle bir resmin bu maçta da devam etmesi gerekmiyor.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin ligdeki son maçı, A-Lig maçının 17. gününde 04/03/2022’de gerçekleşti ve Melbourne Victory —MacArthur FC 3-1’lik skorla sona erdi.

O maçta Melbourne Victory’nin topu zamanın% 48’ine sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 12 gol attı. Gollerin yazarları Nick D’agostino (20′, 45′) ve Marco Rojas (58′) idi.

Öte yandan Macarthur’un 6 golü vardı, bunlardan 4’ü hedefi vurdu. Golü Apostolos Gianna’ya attı (90′). Maç Kurt Ames tarafından yargılandı.

Takım Haberleri:MacArthur

MacArthur menajeri Ante Milicic, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır, çünkü elinde kesinlikle sağlıklı bir kadroya sahiptir.

Takım Haberleri: Melbourne Victory

Pratik olarak sağlıklı bir oyuncu grubundan Melbourne Victory patronu Tony Popovich’in fiziksel formla ilgili tek bir sorun hakkında endişelenmesi gerekiyor. Robbie Cruze (diz yaralanması) burada oynamayacak.

⚡ Tahmin

Bu oyunda, Mcarthur, gol atması gerektiğini düşündüğümüz Melbourne Victorie’nun takımına karşı gol atmakta zorluk çekebilir ve muhtemelen net bir skor tutacaktır.

Bu nedenle, hakem ara verdiğinde Melbourne Victory’yi 0: 1’lik bir skorla kazanmaya yöneliyoruz.

İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: