Maccabi Tel Aviv — Spartak Trnava konferanslar Ligi Elemeleri

Tel Aviv’den Maccabi, Perşembe günü Trnava’dan Spartacus ile mücadele edecek.

Maccabi Tel Aviv-Spartak Trnava maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve güncel oranları görmek için betin bonus kodu indir’e gidin.

Maccabi Tel Aviv

Maccabi (Tel Aviv), Trnava’nın Spartacus’una karşı konferansın eleme liginde 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

En son sonuçları, Tel Aviv’deki Maccabi arka korumasının büyük bir çaba gösterdiği gerçeğine ışık tutuyor. Maccabi Tel Aviv 4 ulaşan önceki 6 karşılaşmalarda kendi kapısına uçtu gol sayısı ile, cimri oldu.

Spartacus Trnava

Spartak Trnava, son maçında Tatran Liptowski Mikuláš’a karşı Süper Lig’de 4-0 kazandıktan sonra mücadele edecek.

Spartacus trnava savunucularının güvenilir sonuçları dizisi, toplam son 6’nın 3’ünde kaçırılan top sayısına yol açtı. Bu süre zarfında 8 puan aldılar. Sadece bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Takım haberleri: maccabi Tel Aviv

Maor Kandil (diz yaralanması), Eyal Golas (diz cerrahisi) ve Daniel Tenenbaum (sırt yaralanması) Tel Aviv maccabi yöneticisi Patrick Van Leuwen için mevcut değildir.

Takım haberleri: Spartacus Trnava

Spartacus trnava patronu Michal Hashparik şu anda oyuncuların zindeliğinden endişe ediyor. Stanislav Oleinik (Kas yaralanması), Christian Kostrna (diz cerrahisi), Samuel Benovic (menisküs yaralanması), iyi Rusov (çapraz bağ kopması) ve Aleks Alves (çapraz bağ yaralanması) görünmeyecek.

💡 Tahmin

» Maccabi”, Tel Aviv, birçok gol anı gerçekleştirmelidir.

Aynı zamanda,» Spartacus Trnava ” bir atılım yapmakta zorlanabilir, ancak en azından bir kez gerçekleşebileceklerine inanıyoruz.

Bu nedenle, bu turnuvanın sonunda Maccabi Tel Aviv için oldukça rahat bir 3-1 galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: