Mainz — Hoffenheim maçının Bundesliga’da tahmini

Cumartesi günü Bundesliga 1 maçında Mainz, MEWA Arena’da konuklarıyla Hoffenheim’ı oynayacak.

Mainz ve Hoffenheim maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini 1xbet promosyon kodu 2022 ve maç başına en son oranlarla birlikte okuyun.

Mainz

Mainz, Bundesliga 1’de 2: 1’lik skorla Grouterfurt’un yenilgisinden sonra son maçını burada geliştirmeye çalışacak.

O maçta Mainz, topun% 58’ini elinde tutmayı başardı ve hedefe 5 vuruşla 17 gol attı. Mainz’de goller Stefan Bell (Autogol, 66) ve Karim Onisivo (93) tarafından atıldı. Öte yandan SpVgg Greuther Fürth hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Jeremy Dujiak (12′) Grouterfurt’un yerine gol attı.

Mainz Bo Svensson, önceki altı maçında 8 gol atmayı başardı. Aynı maçlarda attığı gol sayısı 10’dur.

Hoffenheim

Bundesliga 1 turnuvasında Borussia Dortmund’a karşı son maçında kaybettikten sonra Hoffenheim ve seyahat eden taraftarları burada en iyi skoru umuyorlar.

O maçta Hoffenheim’ın% 58’i topa sahipti ve 16’sı gole, 3’ü de hedefe çarptı. Hoffenheim’da goller Andrei Kramarich (45 dakika), David Raum (avtogol, 67 dakika) ve Georginio Rutter (77 dakika) tarafından atıldı. Borussia Dortmund 4 kez attı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Erling Haaland (6′) ve Marco Royce (58′) Borussia Dortmund için gol attılar.

Bu karşılaşmadan önce Hoffenheim, rakibinin savunmasını düzenli olarak kırdı ve önceki 6 maçında 10 gol attı. Menajerleri Sebastian Heness bunu kesinlikle olumlu bir işaret olarak kabul ederken, Hoffenheim aynı maçların 6’sında gol attıktan sonra savunmayı da geliştirebilir.

Kişisel toplantılar

18.05.2019’dan itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Mainz’in bu maçlardan 4’ünü, Hoffenheim’ın 1’ini kazandığını ve çekiliş sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda iki takım arasında 20 gol, 14’ü Mainz için ve 6’sı Hoffenheim için olmak üzere toplam 6 gol atıldı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Ligin bu takımları içeren son müsabakası, Bundesliga’nın 4. günü olan ve Hoffenheim’da 0: 2 Mainz’de sona eren 1 09.11.2021 maçıydı.

O maçta Hoffenheim,% 65’lik bir topa sahip olmayı ve 0 golle 9 gol atmayı başardı.

Rakipleri için Mainz, 5 tanesi hedefe doğru 13 vuruş yaptı. Goller Jonathan Burkardt (21 dakika) ve Marcus Ingwartsen (77 dakika) tarafından atıldı. Marco Fritz maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Mainz

Mainz yöneticisi Bo Svensson, bu maçtan önce fiziksel formundan hiç endişe etmediği için seçim yapabileceğiniz mükemmel sağlıklı bir grupla minnettar olacak.

Bizim düşüncemize göre, bu sefer Mainz 3-5-2’lik bir şemaya gidebilir ve Robin Zentner, Jerry Saint Juste, Stefan Bell, Moussa Niakhate, Sylvan Widmer, Leandro Barreiro, Jae-sun Lee, Anton Stach, Aaron Caricola, Karim Onisivo ve Jonathan Burkardt’ı seçebilir.

Takım Haberleri: Hoffenheim

Hoffenheim’ın patronu Sebastian Heness’in oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Pavel Kaderabek (hamstring yaralanması), Marco John (koronavirüs), Kevin Akpoguma (bilinmeyen yaralanma), Ermin Beachaccić (fitness) ve Robert Skov (hamstring yaralanması) görünmeyecek. Sebastian Rudy diskalifiye olduğu için bu maça katılamadı.

Hoffenheim’ın büyük olasılıkla sistemi 3-4-1-2’yi Oliver Baumann, Stefan Poshem, Kevin Fogt, Benjamin Hübner, Ihlas Bebu, Dennis Geiger, Daiady Samasseku, David Raum, K. Baumgartner ile birlikte kullanacağını düşünüyoruz. . Andrei Kramarich ve Munas Dabbur.

Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Hoffenheim ve Mainz’in burada bir kereden fazla puan alabileceğini düşünüyoruz, ancak açık bir kazanan görmek zor olsa da.

Bu kadar yakın olmasını beklediğimiz için etkili bir beraberlik mümkün gibi görünüyor. Bu nedenle bu oyunun sonunda 2-2 berabere çok rekabetçi bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: