Mali – Ekvator Ginesi maçının Afrika Uluslar Kupası’nda tahmini

Çarşamba günü yapılacak olan Afrika Uluslar Kupası’nın bir sonraki büyük maçında Mali, Ekvator Ginesi ile savaşacak.

Ekvator Ginesi’ne karşı Mali maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi görmek için betin bonus kodu ve en son bahis oranlarına gidin.

Mali

Mali, önceki sonucunu takiben, Moritanya’yı Afrika Uluslar Kupası’nda 2-0 kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Bu maçta Mali, topun% 66’sını elinde tutmayı başardı ve 5’i hedefe isabet eden 17 vuruş yaptı. Mali’de goller Massadio Haydar (2 dakika) ve İbrahim Kone (49 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Moritanya’nın 3 golle 7 gole çarptığı görüldü.

Son bulguları bunun Mali’yi korumak için harika bir zaman olduğunu gösteriyor. Mali, son 6 maçında kalecilerini geride bırakan gol sayısının 1 olduğunu görerek onu gergin tuttu.

Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi, Afrika Uluslar Kupası’nda 0: 1’lik bir galibiyet ve son maçında Sierra Leone’yi yenerek bu oyuna giriyor.

O maçta Ekvator Ginesi topun %53’ünü elde etti ve 17’si kaleye, 6’sı da kaleye vurdu. Ekvator Ginesi’nin protokoldeki tek oyuncusu Ganet’di (38 dakika). Sierra Leone hedefe 7, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Ekvator Ginesi’ni içeren önceki 6 maçtan 6’sında, rakipleri ile rakipleri arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1.33, EQG’YE göre ortalama gol sayısı ise 0.83’tür. Aynı iki oyun olmadığından, şimdi bu eğilimin bir sonraki oyunda tekrarlanıp tekrarlanmayacağını görmek için beklememiz gerekiyor.

✨ Tahmin

Ekvator Ginesi’nin muhtemelen Mali’nin bu kadrosuna karşı bir gol atmak için yeterli an yaratacağına inanıyoruz, ancak kaçırdıkları goller kadar fazla olmayabilir.

Seçimimiz Mali için burada, normal saatlerde 2-1’lik küçük bir galibiyet puanı ile burada. Umarım bu iyi bir şeydir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: