Malmö — Zalgiris Vilnius maçının Şampiyonlar Ligi elemelerinde tahmini

Zalgiris Vilnius Çarşamba günü işe dönecek ve Malmö’ye karşı Şampiyonlar Ligi elemelerinin yaklaşan maçı için hazırlanıyor.

Malmö – Zalgiris Vilnius maçındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır (maç başına en iyi oranlar dahil) bulunabilir.

Malmö

Malmö, önceki sonucunun devamında, Allsvenskan’da Sirius’a karşı 3-1’lik bir başarının ardından aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Malmö, zamanın% 68’inin topuna sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 26 vuruş yaptı. Malmö için Vatansever Seydiu (33′, 89′) ve Mustafa Zeydan (52′) dövüldü. IC Sirius hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Philip Rogic (87′) IK Sirius için golün yazarı oldu.

Son zamanlarda, FF’NİN Malmö’sini içeren maçlar heyecan verici olma eğilimindedir ve atılan gollerin bolluğu normdur. Sadece son altı maçta her iki takım da toplam 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol) ve bunlardan 14’ü Malmö attı.

Zalgiris Vilnius

Zalgiris Vilnius’un oynadığı son altı maçtan 5’inde nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan gollerin toplam ortalaması sadece 1.67, Zalgiris ortalaması ise 0.83’tür. Bunu göz önünde bulundurarak, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini şimdi beklemeliyiz.

Takım haberleri: Malmö

Adi Nakit (çapraz bağ kopması) ve Mahame Sibi’nin (uyluk yaralanması) Malmö patronu Milos Milojevich’in ekibinde olmayacaklar.

Takım haberleri: Zalgiris Vilnius

Tamamen yaralanmayan grup sayesinde Zalgiris Vilnius’un patronu Vladimir Cheburin’in bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

⚡ Tahmin

Malmö’nin gol atması kolay olmayacak olan Zalgiris Vilnius’la oynadıklarında birden fazla gol atacak kadar an yaratacağına dair bir hisimiz var.

Malmö’nün kontrollü zaferini normal saatlerde 2-0’lık bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: