Manchester City-Chelsea: pep Guardiola ve man City’nin Şampiyonlar Ligi’ne şansı hakkında Noel Gallagher

Cumartesi günü saat 18:00’de başlayacak olan BBC Radio 5 Live ve BBC Sport web sitesinde Şampiyonlar Ligi finalinin canlı yayınını dinleyebilirsiniz. 20:00 BST’DE başlayın 1xbet promosyon kodu.

Cumartesi günü Noel Gallagher’ın doğum günü, ancak Manchester City’nin ünlü hayranı, ekibinin ilk kez Chelsea’yi yendiğini ve Şampiyonlar Ligi kupasını yükselttiğini gördükten sonra 54. yıldönümünü kutlayacak mı?

High Flying Birds, önümüzdeki ay back the Way we Came: Vol 1’in en iyi hitlerinden oluşan bir koleksiyonun yayınlanmasıyla 10. yıldönümünü kutlayan gallagher, BBC Sport’a city sahiplerinin vaatleri, Pep Guardiola ile konuşmaları ve City’nin Portekiz’deki şansı hakkında konuştu.Cumartesi günü. .

“Şimdi Şampiyonlar Ligi’nde şehir için doğru zaman»

Noel: Manchester City tam olarak sahiplerin söylediklerini yaptı.

Geldiklerinde ve bizi Avrupa’nın ve dünyanın en büyük kulüplerinden birine dönüştürmeye kararlı olduklarını iddia ettiklerinde, sadece ne yaptığınızı umursamadığımı düşündüm, bu afiş Old Trafford’da çırpınırken, ne kadar uzun zamandır kupasız olduğumuzu gösteriyor.

İlk önce [şehir Başkanı] Haldun Al Mübarek ile tanıştığımı ve ona bunu söylediğimi hatırlıyorum ve «oh hayır, hayır, çok daha fazlası olacak»diyerek kararlıydı.

«Her neyse» gibiydim, ama Aman Tanrım, sözlerine sadık kaldılar ve bu sadece kulübün geçtiği inanılmaz bir yolculuktu.

Oldukça şanslı bir yıldönümü gibi görünüyor — Şampiyonlar Ligi’nde 10 yıl High Flying Birds ve 10 yıl City vardı. Sadece bu değil, Cumartesi günü doğum günüm var ve limanda olacağım, bu yüzden her tarafta büyük bir gün.

Solo bir sanatçı olarak 10 harika yıl geçirdim ve City harika bir 10 yıl geçirdi, bu yüzden gerçekten harika bir on yıl oldu. Şampiyonlar Ligi’nin kolay olmadığı için mutluyum.

2012’de Premier league’i kazandığımızda hatırlıyorum, QPR oyunundan sonra radyoda bir şeyler yapıyordum ve «Şampiyonlar Ligi bir sonraki olmalı»diye söylendi.

«Aslında, bunun bir sonraki olmasını istemiyorum, bu kadar kolay olmamalı»diye yanıtlamayı hatırlıyorum.

Bunun üzerinde çalışmamız gereken bir gezi olmasını istedim. Açıkçası, henüz kazanmadık, ama 10 yıl sonra ilk finalimize girdik ve şimdi doğru zaman olduğunu düşünüyorum — bunu hak ettik.

İlk kez solo olduğumda, altı ay boyunca Londra’da O2 sattım ve bu kadar büyük konserler veren bir aldatmaca gibi hissettim çünkü bir solo sanatçı olarak çok fazla zaman harcamadığımı hissettim.

2012’de Premier lig’i kazanırsak ve 2013’te düz gidip Şampiyonlar Ligi’ni geçersek her şey aynı olurdu. Ama şimdi yapmaya hazırız.

“Pep sadece harika bir yönetici değil, o bir kazanan»

Noel: 2016 yılında City’de bir iş bulduğunda Manchester’a geldikten hemen sonra Pepa ile röportaj yaptım. Kulüpten bir telefon aldım ve ” ilk gününde bu fikre sahibiz, lütfen?».

Ben düşündüm, «gerçekten mi? Ben mi olmalıyım? ama açıkçası bunu gerçekten yapmak istedim ve yaptım. Bu komikti, çünkü o röportaj için geldiğimde, Vinnie Company’di, ama henüz onunla tanışmadı-Vinnie ve ben aynı zamanda Pep’le tanıştık, ki bu oldukça önemli bir andı.

Bu yüzden röportaj yapıyoruz ve röportajdan sonra, kameralar çalışmayı bıraktığında, gözünüze baktığı şeyi yaptı ve “Tamam, bana hayranlardan bahset, bana hikayeden bahset” dedi. destekçiler ve bu kulüp. » Her şeyi bilmek istedi.

Çekimler durdu, bu yüzden sadece kameralarla oynamadı. Ona üçüncü bölümde bir yıl, iniş ve çıkışlar, Gillingham ile bir oyun ve Premier Lig’de bile oynamadığımız zaman ortalama 30.000 puan aldığımızı söyledim.

O zamandan beri onu biraz tanıdım ve şimdi size gerçek olduğunu söyleyebilirim.

Manchester’ı sevdiğini söyleyebilirsin. Şehir merkezine taşındı ve Cheshire’da büyük bir ev satın almak için hiç ayrılmadı. Bundan sonra başka bir sözleşme imzalarsa şaşırmam.

Pep de inanılmaz bir başarı getirdi. «City» i bir kenara bırakarak, İngiliz futbolunu iradesine boyun eğdirdi.

Herkes şu anda ünlü olanı yapıyor, kaleciden, hatta aşağıdaki takımdan oynuyor. Bu yüzden İngiliz futbolunu kaldırdı, ki bu da ilk sezonunun sonunda, hiçbir şey kazanmadığı zaman, tüm uzmanların «size söylendi»olduğunu söyleyebildiğinde şaşırtıcı bir başarı.

Bunu yapmak zorunda kaldı, ama geri döndü ve sadece gelecek yıl unvanını kazanmakla kalmadı, aynı zamanda oyun tarzımızı da değiştirdi.

İlk yıldan sonra şehre yaptığı şey inanılmaz. İkinci sezonunun şafağında, inanılmaz baskı altındayken onunla konuştuğumu hatırlıyorum-tüm FUTBOL dünyası yüzüne gülüyordu ve sadece 24 saat boyunca bir film ekibi tarafından takip edileceği söylendi. belgesel.

Bu baskı. Her neyse, sohbet ettik ve “şu anda ihtiyacım olan oyuncularım var, eminim bu Ligi kazanacağız”dedi» Tamam dedim, ama haklıydı, tamamen kırdık.

Bütün insanları topladıktan sonra, artık geriye bakmadı. Ve geçen sezon, Liverpool şampiyonluğu kazandığında, onu kaybettik. Kazanamadık, kaybettik.vinnie’nin ayrılmasından, yaralanmalarından ve her şeyden.

Aksi takdirde, sanırım şu anda bu dalgalanma için olmasaydı üst üste dört tane izlerdik.

Geldiğinde, bu Tiki Taka için bir üne sahipti ve stilin en önemli olduğuna inanıyordu-plan a idi ve eğer plan a işe yaramazsa, daha iyi bir plan a almalısınız, plan B yok.

Bu sezon hakkında sevdiğim şey, Aralık ayına kadar varması ve değişmesi.

Dünyadaki hangi yönetici, sezonun ortasına kadar bu şekilde davrandı ve ne olduğunu biliyor musun, şu anda bu takımı sevmiyorum, onu sevmiyorum, gördüğüm şeyi sevmiyorum, ben ” temellere geri dönüp yeniden başlayacağım …

O yaptı ve işe yaradı. Bu sezon, büyük bir felsefe ve benzeri ile sadece büyük bir koç olmadığını fark ettim-o bir kazanan.

Her oyunu 1: 0 skorla kazanırsa, bu onu rahatsız etmezdi. Bir gol farkıyla şampiyonluk kazanırsak, umursamazdı. O bir kazanan ve burada olduğu sürece korunmalı, bu kesin.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: