Manchester City’nin İNGİLTERE Premier Lig maçında Liverpool’a karşı tahmini

Pazar günü Premier Lig maçında Manchester City Etihad Stadyumu’nda Liverpool’la karşılaşacak.

Manchester City – Liverpool maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve genel bakışları 1xbet bonus (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Manchester City

Önceki maçını kazanan Manchester City, Şampiyonlar Ligi’nde Madrid Atletico’ya karşı 1-0 kazandıktan sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Manchester City, zamanın% 71’ine sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 15 gol attı. Manchester City’de gol atan tek oyuncu Kevin De Bruyne (70′) idi. Öte yandan Atletico Madrid, hedefe 0, hedefe 0 isabet etti.

Son sonuçları Manchester City’nin savunmasında her şeyin plana uygun gittiğini gösteriyor. Manchester City rakibine çok az şey kazandırırken, son 6 maçında rakibin kalesine atılan gol sayısı 2’dir.

Bu maçtan önce Manchester City, önceki 4 maçta ligde Liverpool’u yenmedi.

Liverpool

Liverpool, Şampiyonlar Ligi’nin son maçında Benfica’yı 1-3 yendikten sonra bu karşılaşmaya çıkacak.

O maçta Liverpool, zamanın% 65’ini topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 17 vuruşla kaleye çarptı. Liverpool’da goller İbrahim Konate (17′), Sadio Manet (34′) ve Luis Diaz (87′) tarafından atıldı. Benfica, hedefe 9, bunlardan 3’ü de hedefe çarptı. Darwin Nunez, Benfica’ya (49′) gol attı.

Liverpool’un savunucularının güvenilir eylemleri dizisi, son 6 maçında kaçırdıkları gol sayısını 2’ye çıkardı. Aynı dönemde saldırganları 10 gol attı. Ancak, böyle bir resim bir sonraki oyunda korunmayabilir.

Kişisel toplantılar

04/08/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Manchester City’nin bunlardan 2’sini, Liverpool’un 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda 21 gol atıldı, bunlardan 13’ü “vatandaş» ve 8’i “kırmızı” oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Takım Haberleri: Manchester City

Oyuncuların geri kalanından Manchester City yöneticisi Pep Guardiola’nın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu olduğu için hemen hemen herkes düşünülebilir. Ruben Diaz (bilinmeyen bir yaralanma) oynamayacak.

Takım Haberleri: Liverpool

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Liverpool menajeri Jürgen Klopp, bu maç öncesinde takımın durumu hakkında endişelenmiyor.

🔮 Tahmin

Liverpool’un Manchester City’nin bu kadrosuna karşı bir kapı bulmak için her türlü fırsata sahip olduğuna inanıyoruz, ancak belki de çok fazla kaçırmayacaklar.

Manchester City’nin 90 dakika sonra 2-1’lik skorla kazanacağını tahmin ediyoruz. Bu iyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: