Manchester United — Manchester City İngiltere Premier Ligi maçının tahmini

Cumartesi günü Old Trafford’daki Premier Lig maçında Manchester United sahasının sahipleri Manchester City ile karşılaşacaklar.

Manchester United — Manchester City maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı görmek için 1xbetten indir’e gidin.

Manchester United

Manchester United, Şampiyonlar Ligi’nde Atalanta’ya karşı 2-2 berabere kaldıktan sonra bu maça gidecek.

O maçta Manchester United’ın topu % 53, 4 vuruşta ise 13 gole sahipti. Manchester United’ın protokolündeki tek oyuncu Cristiano Ronaldo (45 ‘, 91’) idi. Rakibi Atalanta için hedefte 10 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Josip Iliçiç (12 ‘) ve Duvan Zapata (56’) Atalanta için kendilerini ayırdılar.

Son zamanlarda Manchester United sık sık tam 90 dakika sürmeyi başaramadı. Gerçekler, Manchester United’ın rakiplerinin önceki maçlarının 6’sından 5’inde 14 gol atarak gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor.

Manchester City

Manchester City, Şampiyonlar Ligi’ni bir önceki maçında Bruges’e karşı 4-1’lik bir skorla kazandıktan sonra oyuna girecek.

O maçta Manchester City% 71’lik bir topa sahipti ve 8’i hedefe isabet eden 22 gol attı. Manchester City’de goller Phil Foden (15 dakika), John Stones (17 dakika, Autogol), Riyad Marez (54 dakika), Rahim Sterling (72 dakika) ve Gabriel Jesus (92 dakika) tarafından atıldı. Brugge, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 7 vuruş yaptı.

Verimli maçlara olan özlemlerini göstererek, Manchester City’nin sahaya çıktığı önceki 6 maçta 20 kez gol gördük ve her maçta ortalama 3.33 gol attık. Muhalif takımlar bu toplamın 5’ini topladılar. Bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmayacağını görmek ilginç olacaktır.

Yüz yüze

01.07.2020’den başlayarak geçmiş kişisel karşılaşmalarının analizi, Manchester United’ın bu maçlardan 3’ünü ve Manchester City’nin 2 berabere sayısıyla 1 kazandığını gösteriyor.

Bu dönemde toplamda 11 gol attılar, bunlardan 6’sı Kırmızı Şeytanlar, 5’i de Vatandaşlar attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 1,83’tür.

Bu takımlar arasındaki önceki oyun, Manchester City’nin Manchester United’ın 0: 2’lik skoruyla sona ermesiyle, 07.03.2021 Premier Lig’in 27. gününün maçıydı.

O gün Manchester City’nin topu% 66’ya sahipti ve 23 gol attı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı.

Rakibi için Manchester United, 6’sı hedefe isabet eden 8 gol attı. Bruno Fernandez (2 ‘) ve Luke Shaw (50’) kendilerini ayırdılar. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Manchester United

Victor Lindelef (Knock), Raphael Varan (Hamstring Yaralanması) ve Tahit Chong (Kasık Cerrahisi) Manchester United çalışanı Ole Solskier için mevcut değildir. Paul Pogba’nın diskalifiye olması nedeniyle bu maça katılmaya hakkı yok.

Takım Haberleri: Manchester City

Bir grup oyuncunun çoğunlukla kadroya sahip olması nedeniyle, Manchester City Gaffer Pep Guardiola’nın endişe duyması gereken tek bir fiziksel uygunluk sorunu var. Ferran Torres (ayak yaralanması) hareket etmeyecek.

⚡ Tahmin

Manchester United’ın bu Manchester City takımını geride bırakabileceği görüşündeyiz, ancak tek bir gol yeterli olmayabilir.

Seçimimiz, 90’lı yıllardan sonra Manchester City galibiyetiyle 1-2’lik bir skorla yakın bir maç için burada. Bu ilginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: