Manchester United — Middlesbrough’un FA Cup maçında tahmini

Cuma günkü FA Cup maçında Manchester United Middlesbrough ile oynayacak.

Manchester United — Middlesbrough maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için son maçlara ilişkin oranlar dahil olmak üzere betin bonus kodu girişine gidin.

Manchester United

Manchester United, Premier Lig’de West Ham United’ı 1-0 mağlup ettikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta Manchester United% 57’lik bir topa sahipti ve hedefe 18 vuruş yaptı ve 3’ü hedefe çarptı. Manchester United’a gol atan tek oyuncu Marcus Rashford (93 ‘) idi. Öte yandan West Ham United’ın 6 golü vardı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Manchester United, Ralph Rangnick’in son altı maçında toplam 10 kez gol atmasını sağladı. Tersine, aynı zamanda kaçırdıkları gol sayısı 5’dir.

Middlesbrough

Middlesbrough, Coventry City’yi son maçta 1-0 yendikten sonra bu toplantıya katılıyor.

O maçta Middlesbrough’un% 37’si topa sahipti ve 3 golle 9 gol attı. Middlesbrough’un golü Androj Sporard’dı (58 dakika). Öte yandan Coventry City’nin 14 golü vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı.

Middlesbrough Chris Wilder’ın maçların önceki sekstetlerinde 10 golü kutlamak için sebepleri vardı. Bu dönemde kapılarına atılan toplam gol sayısı 5’dir.

Kişisel toplantılar

23 Eylül 2008’den başlayarak geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının analizi, bu maçların Middlesbrough için oldukça acı verici olduğunu gösteriyor. Tek bir galibiyet elde edemediler, Manchester United ise bu maçların yüzde 83’ünde kazananları geride bırakarak daha iyiydi.

Toplamda bu oyunlarda iki kulüp 14 gol attı, bunlardan 11’i Red Devils attı ve 3’ü Borough attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,33’e eşit olarak verir.

Ligin bu ikisini içeren son müsabakası, 19 Mart 2017’de Premier Lig maçının 29. gününde, final skorunun Middlesbrough 1: 3 Manchester United olduğu gündü.

O maçta Middlesbrough’un% 64’lük bir topa sahip olması ve 3 golle 10 gol atması gerekiyordu. Protokoldeki tek oyuncuları Rudy Gestede (77′) idi.

Öte yandan Manchester United, hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Fellaini (30), Jesse Lingard (62) ve Valencia (93) puan aldı. Hakem Jonathan Moss’du.

Takım Haberleri: Manchester United

Paul Pogba (hamstring yaralanması), Luke Shaw (hamstring yaralanması) ve Tahit Chong (kasık ameliyatı) Manchester United’ın baş antrenörü Ralph Rangnick için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Middlesbrough

Takımın tamamen yaralanmadan arınmış olması nedeniyle Middlesbrough patronu Chris Wilder’ın bu maçta herhangi bir sağlık sorunu yok.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Manchester United uzun süreler boyunca kontrolü elinde tutmalı ve yarattıkları birkaç noktayı gerçekleştirebilmelidir.

Aksine, Middlesbrough, bu karşılaşma sırasında onlardan birini geri kazanabileceklerine inanmamıza rağmen, atış fırsatlarını kolayca elde etmeyecektir.

Böylece, Manchester United’ın oyunun sonunda 3-1’lik bir skorla kontrollü bir galibiyetini görebiliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: